SuperBiz wiadomości Empik porzucił Payback i stworzył własny program lojalnościowy

Empik porzucił Payback i stworzył własny program lojalnościowy

23.08.2016, godz. 10:15
Empik
foto: EAST NEWS

Zgodnie z zapowiedziami Empik uruchomił własny program lojalnościowy "Mój Empik", który zastąpił system zbierania punktów Payback. Na zmiany wcześniej zdecydowały się również inne marki: Smyk, Auchan, Allegro oraz BZ WBK.

Empik przekonuje, że nowy program jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo nie tylko umożliwia korzystanie z licznych rabatów, ale także na podstawie zakupów personalizuje propozycje dla klienta. - Program zapamiętuje kulturalne preferencje, dzięki czemu dostaniemy specjalnie przygotowane zniżki, zaproszenia i informacje. Jeśli na przykład ktoś często sięga po kryminały, to jako pierwszy dowie się o premierach tej kategorii, dostanie rabat na książki tego gatunku i zaproszenia na spotkania z ulubionymi autorami - czytamy w komunikacie marki.

Czytaj też: Payback się kończy? Wycofują się z niego kolejne duże firmy

Nie ma konieczności noszenia przy sobie karty plastikowej, ponieważ program jest kompatybilny z aplikacją mobilną i przy kasie można okazać kod widoczny na ekranie smartfona. Skończy się też problem gromadzenia paragonów – zwrotu bądź wymiany produktów będzie można dokonać na podstawie historii zakupów zarejestrowanej na karcie. Co ważne, jeśli przystępując do programu pokażemy kasjerowi kartę z poprzedniego systemu lojalnościowego, zakupy zachowają ciągłość i szybciej zostaną dopasowane do nas osobiste propozycje.

Promocje i specjalne oferty będą komunikowane smsem, e-mailem lub inną droga elektroniczną (w zależności od zgody udzielonej przez uczestnika w toku rejestracji). Dodatkowo na swoim koncie można tworzyć listy prezentów oraz przeczytanych książek czy obejrzanych filmów i dzielić się nimi ze znajomymi w internecie. Każdy uczestnik Mojego Empiku dostanie również powitalny bonus.

 

Źródło: superbiz.pl, materiały prasowe

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: