SuperBiz wiadomości Energetyk "Żołnierze Wyklęci" od producenta "Super Ruchacza" wchodzi na rynek

Energetyk "Żołnierze Wyklęci" od producenta "Super Ruchacza" wchodzi na rynek

01.08.2016, godz. 10:40
Napój energetyczny Żołnierze Wyklęci
Napój energetyczny Żołnierze Wyklęci foto: Agencja 8k

Od sierpnia na rynek wchodzi napój energetyczny "Żołnierze Wyklęci", producentów innego energetyka "Super Ruchacz". Ma on kosztować ok. 3 zł i sprzedawany będzie w sklepach tradycyjnych oraz mniejszych sieciach handlowych. Twórcy kontrowersyjnego produktu podkreślają, że zdecydowali się na taką nazwę, bo na rynku nie ma jeszcze żadnego napoju patriotycznego.

- Ten napój jest czymś w rodzaju performance biznesowego - takie połączenie biznesu z czymś kontrowersyjnym, co będzie oddziaływać na odbiorców, czymś z pogranicza sztuki nowoczesnej i sprzedaży produktu. Nie chcemy, żeby to zabrzmiało zbyt pompatycznie, ale tak właśnie jest, ponieważ w naszej agencji postawiliśmy na robienie rzeczy innych niż wszystkie, czego dowodami są chociażby nasze dotychczasowe działania - przekonują przedstawiciele 8k w serwisie Wirtualnemedia.pl.

Zobacz także: Spór z Krowarzywa przenosi się do sądu

Napoju nie będzie można nabyć w sklepach sieciowych takich jak Żabka czy Biedronka. Producenci przekonują też, że nie planują kampanii reklamowej produktu, gdyż "stał się rozpoznawalny i liczą, że po pojawieniu się na półkach z pewnością jeszcze więcej osób o nim wspomni w social media".

Przedstawiciele 8k mają nadzieję, że "społeczeństwo nie będzie aż tak mocno ortodoksyjne, aby linczować ich za jakiś napój, który nikogo nie obraża i którego przecież nie ma obowiązku kupować". Uważają też, że świadomy konsument głosuje portfelem i tak powinno zostać - czytamy w serwisie.

 

Źródło: Wirtualnemedia.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: