SuperBiz wiadomości EURO 2016: Biznesy towarzyszek polskich piłkarzy [GALERIA]

EURO 2016: Biznesy towarzyszek polskich piłkarzy [GALERIA]

28.06.2016, godz. 09:57
Polskie WAGs
Anna Lewandowska foto: AKPA

Żony i dziewczyny naszych reprezentantów na Euro, oprócz kibicowania swoim mężczyznom, mają swoje życie. Zobacz, czym zajmują się polskie WAGs.

Najbardziej znana, ze względu na swoje zajęcie, jest Marina Łuczenko. Urodziła się na Ukrainie, ale już w wieku 2 lat przyjechała do Polski z rodzicami. Ma na swoim koncie jedną płytę studyjną, występy w Teatrze Roma i "Tańcu z gwiazdami", a także wielokrotne nominacje do nagród VIVA Comet. Jej związek z Wojciechem Szczęsnym trwa od 3 lat.

Zobacz również: Najbogatsze modelki świata [RANKING, GALERIA]

Swój biznes, dobrze prosperujący prowadzi też Anna Lewandowska. Zajmuje się dietetyką, ćwiczeniami gimnastycznymi i treningami motywacyjnymi. Była wielokrotnie mistrzynią świata, Europy i Polski w karate, jest córką małżeństwa filmowców. Kończąc studia założyła bloga Healthy Plan by Ann, który przerodził się w dobrze prosperujący biznes. Nad dietetyką, ćwiczeniami i całą resztą wydarzeń z tym związanych czuwa 10-osobowy team, m.in. żona innego piłkarza - Anna Peszko.

Z pozostałych WAGs Sara Boruc prowadzi bloga modowego i zajmuje się projektowaniem biżuterii. Pozostałe piękne towarzyszki naszych pilkarzy: Celia Jaunat, Klaudia Adamczyk, Jessica Ziółek, Karolina Lisowska i Dominika Grosicka to modelki.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: