SuperBiz wiadomości EURO 2016. Morawiecki typuje mecz Polska-Niemcy

EURO 2016. Morawiecki typuje mecz Polska-Niemcy

15.06.2016, godz. 12:06
Mateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki foto: EAST NEWS

Już w czwartek kolejne spotkanie podopiecznych Adama Nawałki - tym razem z obecnymi MŚ Niemcami. W eliminacjach do turnieju we Francji wygraliśmy z ekipą Joachima Loewa 2:0, a w rewanżu ulegliśmy 1:3. Jak będzie tym razem? Wicepremier Mateusz Morawiecki zdradził, że jest zapalonym kibicem piłkarskim i podzielił się swoimi przypuszczeniami.

- Jestem zapalonym prawdziwym kibicem. Nie jeżdżę może po stadionach - z rzadka mi się to zdarzało w przeszłości - ale bardzo kibicuję oczywiście - mówił w programie Wirtualnej Polski #dziejesienazywo wicepremier Mateusz Morawiecki.

Czytaj również: EURO 2016. Zablokowano darmowe transmisje kibicom w Polsce?

Minister rozwoju odważnie przewiduje zwycięstwo biało-czerwonych 1:0. Ale to nie wszystko. - Liczę oczywiście na wyjście z pierwszego miejsca - stwierdził Morawiecki.

O wynik meczu zapytani byli również obecni w studiu przedstawiciele PO oraz Nowoczesnej. - Wierzę w zwycięstwo Polaków. Jestem skrajnym optymistą, będzie 1:0, a może nawet 2:0 - mówił Michał Jaros z ugrupowania Ryszarda Petru.

- Trzymam kciuki za Polaków, ale po tym, co widziałem podczas meczu Niemcy - Ukraina, bardziej obstawiałbym remis 1:1. Po wygranym pierwszym meczu, remis w drugim powinien nam gwarantować miejsce w kolejnej rundzie - powiedział poseł PO Marcin Kierwiński.

 

Źródło: wp.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: