SuperBiz wiadomości EURO 2016. Polska-Portugalia. Bukmacherzy mają faworyta

EURO 2016. Polska-Portugalia. Bukmacherzy mają faworyta

27.06.2016, godz. 17:00
POLSKA - SZWAJCARIA.
foto: EAST NEWS

Kolejny mecz Polaków na EURO 2016, to kolejny rozdział w historii polskiej piłki nożnej, który dzieje się na naszych oczach. Przed ćwierćfinałowym spotkaniem z Portugalią biało-czerwoni nie są jednak uznawani za faworytów, ale to paradoksalnie może okazać się atutem.

Dotychczas tylko w grupowym spotkaniu z Niemcami Polacy nie byli uznawani za faworyta. Bukmacherzy dawali podopiecznym Adama Nawałki większe szanse na inauguracji z Irlandią Północną, na zakończenie fazy grupowej z Ukrainą oraz w 1/8 ze Szwajcarami. Z wszystkich tych potyczek Polacy wychodzili zwycięsko.

Zobacz również: EURO 2016. Zapłacili za mecze, a na pół godziny stracili obraz TV

Patrząc na zestawienia firm bukmacherskich, w czwartkowym meczu z Portugalią nie będziemy faworytem. Dlatego też stawiając 1 zł na wygraną biało-czerwonych można wygrać aż od 3.05 do 4 zł. Z kolei szanse na remis w ciągu regulaminowego czasu gry, są szacowane na 2,95-3 zł. Najmniej pieniędzy można wygrać typując wygraną piłkarzy Fernando Santosa. Tutaj bukmacherzy stawiają 2,25-2,4 zł na każdą postawioną złotówkę.

Polacy do 1/4 finałów ME trafili po serii rzutów karnych w meczu ze Szwajcarią (1:1 po 90 minutach). Portugalczycy uniknęli konkursów karnych trafiając zwycięską bramkę w dogrywce. Gola na wagę awansu zdobył w 117. minucie Ricardo Quaresma.

Sprawdź też: EURO 2016. Włochy-Hiszpania. Wicemistrz kontra mistrz [INFOGRAFIKA]

Przypominamy, że obstawiając mecze EURO 2016 należy korzystać z legalnie działających w Polsce firm bukmacherskich. Bowiem za bezprawny udział w grach hazardowych grożą aż 3 lata więzienia. W tych punktach możesz legalnie obstawiać mecze EURO 2016.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: