SuperBiz wiadomości Fidget spinner od czwartku do kupienia w Biedronce i Lidlu

Fidget spinner od czwartku do kupienia w Biedronce i Lidlu

09.08.2017, godz. 11:14
TRICKSPIN W LIDLU.
foto: materiał prasowy

Fidget spinner to prawdopodobnie najpopularniejsza zabawka w te wakacje. Pod koniec roku szkolnego podbiła serca młodych ludzi, a z czasem zainteresowali się nią także dorośli. Od 10 sierpnia będzie można ją kupić w Biedronce i Lidlu. Zobacz, gdzie dostaniesz ją taniej?

Fidget spinner to zabawka, która została zaprojektowana po to, aby pomóc dzieciom, które mają poważne problemy z koncentracją z powodu ADHD lub autyzmu. Niestety ostatecznie nie udowodniono naukowo tych właściwości. Zabawkę opatentowano już w 1993 r., jednak od kilku tygodni przeżywa ona drugą młodość.

Na aktualnym trendzie postanowiły skorzystać także dyskonty Biedronka i Lidl. W nowej ofercie obu sieci od 10 sierpnia pojawi się hit lata – fidget spinner. Model z Biedronki spinner z łożyskiem ABEC-7 marki myPhone Smarty będzie dostępny w cenie 7,99 zł.

Trickspin z takim samym łożyskiem - ABEC-7 marki TM Toys w Lidl-u będzie kosztował zaś 9,99 zł. Niemiecka sieć zaoferuje również zabawkę w tańszym wariancie cenowym – spinner z łożyskiem ABEC-5 za 7,99 zł.

Sprawdź także: Biedronka należy do tej rodziny. Są bogatsi od Kulczyków

Czytaj też: Lidl chce podbić rynek szybkich, małych zakupów. Testuje sklep Lidl Express

Zobacz również: Fidget Spinner - popularna zabawka, która może zrobić KRZYWDĘ dziecku

Źródło: bezprawnik.pl, lidl.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: