SuperBiz wiadomości Gratka dla bardzo bogatych fanów Nowego Jorku i Pavarottiego

Gratka dla bardzo bogatych fanów Nowego Jorku i Pavarottiego

12.04.2016, godz. 19:30
Nowy Jork, panorama nowojorska
Nowy Jork, panorama nowojorska foto: Dreamstime

Luciano Pavarotti to jeden z najsłynniejszych śpiewaków operowych w historii. Jego najbogatsi fani mogą zainteresować się nowojorskim apartamentem, w którym mieszkał zmarły w 2007 r. gwiazdor. Można go nabyć za, bagatelka, 20,5 mln dolarów (ok. 82 mln zł)!

Do tej pory mieszkanie Pavarottiego nie cieszyło się zbytnim zainteresowaniem kupców. Dwa lata temu wystawiono je na sprzedaż za 13,7 mln dolarów (ok. 55 mln zł), później cena spadła do 10,5 mln dolarów (ok. 42 mln zł). Teraz pojawił się jednak nowy sposób na sprzedaż lokalu. Ma on zostać połączony z sąsiednim apartamentem i dzięki temu zyskać taras z widokiem na nowojorski Central Park.

Kiedy mieszkania zostaną połączone, będą składały się z biblioteki, salonu pełniącego również funkcję jadalni, trzech luksusowych sypialni, przestronnej garderoby i czterech łazienek! Wszystko to będzie można kupić za 20,5 mln dolarów (ok. 82 mln zł). Na cenę ma też wpływ prestiżowa okolica – apartamenty mieszczą się na 23. piętrze luksusowego budynku z końca lat 30-tych XX w. Mieszkańcy apartamentowca mogą liczyć na całodobową ochronę, dostęp do własnej pralni, parkingu oraz spa.

Źródło: bloomberg.com

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: