SuperBiz wiadomości "Harry Potter i Przeklęte Dziecko". Gdzie najtaniej kupisz książkę?

"Harry Potter i Przeklęte Dziecko". Gdzie najtaniej kupisz książkę?

24.10.2016, godz. 12:11
Harry Potter i przeklęte dziecko
foto: Materiały prasowe

Najnowszą część „Harrego Pottera” można kupić nawet w dyskontach i supermarketach. Zobacz, gdzie najtaniej kupisz tę książkę.

„Harry Potter i przeklęte dziecko” autorstwa J.K Rowling to najnowsza, ósma już część przygód  chyba najbardziej znanego  czarodzieja na świecie. Książkę, która swoją premiere miała w sobotę,  można kupić nie tylko w księgarniach, ale także w dyskontach i supermarketach. Zobacz, gdzie w promocyjnej ofercie można kupić bestseller i za ile:

Zobacz koniecznie: Harry Potter wyczarował swoim twórcom krocie. Ile zarobiły ksiażki, filmy i gadżety?

Auchan – 24,89 zł za sztukę (miękka okładka), a 36,99 zł (twarda okładka). Promocja obowiązuje do 25 października.

Biedronka – 24,99 zł za sztukę. Ale jeśli do 30 października kupisz dwie książki z serii o Harrym Potterze to otrzymasz rabat 15 proc. Wcześniejsze serie dostępne są w cenie 29,99 zł  ("Harry Potter i Komnata Tajemnic", "Harry Potter i więzień Azkabanu", "Harry Potter i Kamień Filozoficzny") i 39,99 zł za sztukę ("Harry Potter i Książę Półkrwi", "Harry Potter i Insygnia Śmierci", "Harry Potter i Zakon Feniksa", "Harry Potter i Czara Ognia").

Carrefour – 29,90 zł (twarda okładka 36,99 zł), poprzednie części można kupić 24,99 zł. Promocja obowiązuje do 31 października.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: