SuperBiz wiadomości I Ty możesz zostać milionerem. Do wygrania 1,3 mld złotych

I Ty możesz zostać milionerem. Do wygrania 1,3 mld złotych

15.02.2017, godz. 15:06
Rekordowa kumulacja w Powerball
foto: EAST NEWS

Obecna kumulacja w Amerykańskiej Loterii Powerball jest aktualnie największa w skali całego świata. To aż 310 mln dol., czyli ponad 1,3 mld zł. Losowanie nagrody odbędzie się już w środę wieczorem. Co ciekawe, zwycięzcą może okazać się także Polak. Zobacz, jak dać sobie szansę na zostanie milionerem.

Jak podał portal haloursynów.pl, Ameryka oszalała. W całym kraju ustawiają się kolejki do kolektur, wabione możliwością zdobycia wielkiej wygranej. Ostatni raz, nagroda o zbliżonym poziomie w loterii Powerball, była do zdobycia w pierwszej połowie 2016 r.

Sprawdź także: Rekord na loterii. Anonim wygrał 430 mln dolarów

W loterii mogą wziąć udział także Polacy. Powerball już od jakiegoś czasu jest dostępna w naszym kraju za pośrednictwem platformy – World Lottery Club. Jest to niezwykle proste, ponieważ zarówno strona, jak i obsługa klienta dostępne są także w języku polskim.

Czytaj też: Aplikacja do Loterii Paragonowej. MF: Korzystasz na własną odpowiedzialność!

Wygrana w wysokości 1,3 mld zł uplasowałaby zwycięzcę automatycznie wśród 40 najbogatszych ludzi w Polsce. Umieszczenie nagrody w banku zapewniłoby mu zaś miesięczne odsetki na poziomie ok. 4 mln zł.

Źródło: biznes.haloursynow.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: