SuperBiz wiadomości Ile Lewandowscy zarobią na ciąży? [GALERIA]

Ile Lewandowscy zarobią na ciąży? [GALERIA]

07.12.2016, godz. 12:58
Lewandowscy w reklamach
Gillette foto: Materiały prasowe

To już pewne. Anna i Robert Lewandowscy będą rodzicami. Przyszła mama, poinformowała o tym, że jest w piątym miesiącu ciąży dziennikarza „Przeglądu Sportowego". Para już zarabia na reklamach rekordowe sumy – tylko w pierwszym półroczu 2016 r. wzbogaciła się z tego tytułu o 8 mln zł. A ciąża dodatkowo zwiększa jej potencjał marketingowy. Ile Lewandowscy mogą na niej zarobić?

O tym, że Lewandowscy starają się o dziecko plotkowali od dawna wszyscy w świecie piłkarskim, jednak ani Anna, ani Robert nie potwierdzali tych doniesień oficjalnie. W trakcie meczu Beyernu z Atletico w Lidze Mistrzów wszystko stało się jasne. Po strzeleniu gola, Robert Lewandowski wsunął sobie piłkę pod koszulkę, dając w ten sposób znak, że będzie tatą. Już w trakcie meczu zaczęły pojawiać się na ten temat pierwsze tweety. Post z gratulacjami opublikował m.in. znany działacz sportowy oraz przedsiębiorca medialny Christian Ortlepp.

 

 

Niedługo potem Anna Lewandowska potwierdziła, informację o dziecku w mediach, dodając przy okazji, że jest już w piątym miesiącu ciąży.

8 mln złotych tylko w pół roku
Dziecko bardzo zwiększa potencjał marketingowy pary, chociaż już teraz bije ona rekordy pod względem kwot, które zarabia na reklamach. Tylko w pierwszych sześć miesięcy tego roku, sportowe małżeństwo otrzymało za udział w reklamach łącznie 8 mln zł, zajmując tym samym pierwsze miejsce w rankingu najlepiej opłacanych gwiazd w branży reklamowej „Forbesa".

Sprawdź także: Lewandowscy pobili rekord zarobków reklamowych - 8 milionów w pół roku!

Według wyliczeń magazynu, Lewy za jedną kampanię reklamową zarabia ok. miliona złotych. A do tego jest wprost rozchwytywany. Reklamuje ubranie – eleganckie i sportowe, sieć komórkową, napoje, a nawet golarki i szampon przeciwłupieżowy.
Jego żona wcale nie jest gorsza – podobnie jak mąż promuje maszynki do golenia i szampon przeciwłupieżowy, a ponadto dezodoranty, markę z bielizną dla kobiet, a nawet instytucję finansową. Wystąpiła również w akcji społecznej Stop zwolnieniom z WF-u.

W drugim kwartale zarobią jeszcze więcej
– Przed ogłoszeniem informacji o ciąży potencjał marketingowy tej pary już był ogromny, a więc tego jaki jest teraz nie jestem sobie w stanie nawet wyobrazić. Dzięki ciąży, w drugim kwartale zarobią na reklamach na pewno znacznie więcej niż w pierwszej połowie roku – ocenia potencjał marketingowy Lewandowskich menedżer gwiazd Filip Mecner.
Ciąża otwiera przed młodymi rodzicami nowe możliwości. Jak podkreśla ekspert, dzięki dziecku, Lewandowscy wskoczyli na inną półkę – stali się bardziej atrakcyjni dla nowej grupy reklamodawców, wśród której wymienia m.in. przedstawicieli ogromnego rynku dóbr i usług dziecięcych.

Czytaj też: Lewandowscy zbili fortunę na sporcie i reklamach [ZAROBKI]

Filip Mecner zwraca także uwagę na to, że ciąża wywinduje szczególnie Anię Lewandowską.
– Ciąża podniesie potencjał reklamowy bardziej Ani niż Roberta, chociaż skorzystają na niej oczywiście oboje. Pytanie tylko czy będą chcieli ją wykorzystać do celów marketingowych. Sprzedawanie rodzicielstwa, może nie okazać się PR-owo dobre dla pary – komentuje menedżer gwiazd. – Lewandowscy świetnie rozegrali ogłoszenie informacji, że będą rodzicami – zrobili to w wyczuciem i poczuciem humoru, w takim stylu, jak mało kto potrafi. W związku z tym jestem pewny, że i udział w reklamach ograją z klasą.

Źródło: Superbiz.pl, „Przegląd Sportowy", wirtualnemedia.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: