SuperBiz wiadomości Jazda na nartach z Andrzejem Dudą za 100 tys. zł

Jazda na nartach z Andrzejem Dudą za 100 tys. zł

25.01.2016, godz. 12:25
Andrzej Duda na nartach
foto: REPORTER

100 tys. zł tyle prezes T-Mobile wydał na jazdę na nartach z prezydentem Andrzejem Dudą. Pieniądze pójdą na cele charytatywne.

Aukcje na rzecz potrzebujących to ważny element Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Na tegorocznym balu największym zaskoczeniem był prezes T-Mobile Polska Adam Sawicki, który za dzień na nartach z prezydentem Andrzejem Dudą zapłacił 100 tys. zł. Nigdy dotąd w historii balu taka kwota podczas licytacji nie padła.


Za 28 tys. zł sprzedano statuetkę Wiktora ofiarowaną przez Szymona Majewskiego, kurtka Rafała Sonika poszła za 24 tys. zł, a 22 tys. zł kosztowała nauka jazdy konnej z Piotrem Kraśką.

Zobacz: Rafalska: Wierzę, że kobiety nie rzucą pracy dla 500 zł na dziecko

Podczas aukcji na balu udało się zebrać 247 tys. zł. Do tej puli doliczyć jeszcze trzeba pieniądze ze sprzedaży cegiełek i wynik trwających do połowy lutego aukcji na charytatywni.allegro.pl.


Dochód z tegorocznego balu zostanie przeznaczony dla podopiecznych Fundacji „Dorastaj z Nami” wspierającej osierocone dzieci funkcjonariuszy publicznych, Fundacji „Po Drugie” otaczającej opieką młodzież zagrożoną wykluczeniem społecznym, Fundacji Polsat i Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: