SuperBiz wiadomości Karp za 1,5 zł w Lidlu. Znów szykują się dantejskie sceny?

Karp za 1,5 zł w Lidlu. Znów szykują się dantejskie sceny?

16.12.2016, godz. 17:26
LIDL logo
foto: EAST NEWS

„Już od soboty 17 grudnia we wszystkich sklepach Lidl dostępna będzie specjalna oferta karpia. Będzie on kosztował 1,49 zł za 100 g. To wyjątkowa obniżka, która będzie obowiązywać do wyczerpania zapasów” - czytamy w komunikacie prasowym sieci dyskontów. Czy tłumy znów będą szturmowały sklepy Lidla podobnie, jak to było w 2014 r.?

Już jutro Lidl uruchomi przedświąteczną promocję, w ramach której za 100 g karpia na świąteczny stół klienci zapłacą tylko 1,49 zł. Mowa tu o rybie już oprawionej, w żadnym razie o żywym stworzeniu. „Firma Lidl od początku sprzedaje tylko oprawionego karpia świeżego w płatach, co jest związane z prowadzoną przez firmę odpowiedzialną polityką zakupowo-sprzedażową” - podkreśla sieć. Biorąc pod uwagę cenę karpia oferowaną przez część konkurencyjnych sklepów, oferta Lidla wydaje się naprawdę atrakcyjna.

ZOBACZ TEŻ: Afera w supermarkecie. Kilkadziesiąt karpi leżało na podłodze

Czy klienci rzucą się na rybę, tak jak to było w 2014 r., kiedy 100 g karpia w Lidlu można było kupić za 0,99 zł? W internecie krążyły wtedy sceny przepychanek między klientami, w Łodzi policja odebrała nawet zgłoszenie o próbie podduszania jednej z kupujących przez innego miłośnika ryb, który nie mógł pogodzić się z tym, że dobiegła do lady chłodniczej przed nim i bał się, że wykupi mu cenną zdobycz. Miejmy nadzieję, że tym razem sytuacja się nie powtórzy.

Źródła: komunikat prasowy Lidla, expressilustrowany.pl

tagi: karp lidl
autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: