SuperBiz wiadomości Karta Dużej Rodziny w Lidlu. Elżbieta Rafalska komentuje decyzję firmy Lidl Polska

Karta Dużej Rodziny w Lidlu. Elżbieta Rafalska komentuje decyzję firmy Lidl Polska

01.04.2017, godz. 12:36
LIDL logo
foto: EAST NEWS

Lidl przygotował na kwiecień specjalną ofertę dla właścicieli Karty Dużej Rodziny. Od 3 do 30 kwietnia będą oni mogli nabyć produkty w promocyjnych cenach we wszystkich sklepach z sieci w Polsce. Tym samy Lidl został partnerem ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny.

Każdy właściciel Karty Dużej Rodziny od 3 do 30 kwietnia otrzyma 10-procentową zniżkę na świeże owoce i warzywa z Ryneczku Lidla, bakalie i mąki. Wsparcie udzielone rodzinom wielodzietnym pochwaliła szefowa Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Elżbieta rafalska.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że w kwietniu specjalną ofertę dla beneficjentów Karty Dużej Rodziny przygotowała firma Lidl Polska – dzięki tej promocji członkowie dużych rodzin taniej mogą nabyć, we wszystkich sklepach Lidl w Polsce, szczególnie ważne dla prawidłowego rozwoju dzieci, świeże warzywa oraz owoce. Liczę, że ta współpraca nabierze stałego charakteru, a zniżki dla dużych rodzin będą jeszcze bardziej atrakcyjne - powiedziała cytowana w komunikacie prasowym Elżbieta Rafalska.

Zobacz także: Promocje na Wielkanoc w Lidlu. Tanie jaja, majonez i ogórki

- Ponad 1,7 mln Polaków korzysta z Karty Dużej rodziny. Cieszymy się, że naszymi działaniami możemy wesprzeć aż tyle osób. Specjalnie z myślą o posiadaczach Karty Dużej Rodziny już od kwietnia rozpoczniemy ogólnopolską akcję promocyjną. Liczymy, że w ten sposób ułatwimy dużym rodzinom codzienne zakupy – szczególnie w okresie Wielkanocy - powiedziała Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Przeczytaj też: Biedronka obniży ci cenę wielkanocnych zakupów nawet o 50 zł!

Kartę Dużej Rodziny może uzyskać każda familia z minimum trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Ogólnopolski Program Karta Dużej Rodziny realizuje Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz partnerów programu. Właścicielom krarty przysługują zniżki i rabaty na produkty oraz usługi oferowane przez partnerów programu,

Bieżące informacje o promocja w Lidlu można śledzić w gazetkach produktowych, które dyskont wydaje trzy razy w tygodiu: w poniedziałki („żółta" gazetka), czwartki („niebieska" gazetka) oraz w tygodniowym katalogu z produktami przemysłowymi. Prasa ukazuje się w nowych formatach, a dodatkowo oferta jest na bieżąco aktualizowana na stronie internetowej www.lidl.pl.

Źródło: mat. pras.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: