SuperBiz wiadomości Od dziś Karta Dużej Rodziny obowiązuje w Lidlu. Resort rodziny o programie

Od dziś Karta Dużej Rodziny obowiązuje w Lidlu. Resort rodziny o programie

01.08.2017, godz. 11:41
LIDL logo
foto: EAST NEWS

Od 1 sierpnia w Lidlu obowiązują specjalne promocje dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. W niższej cenie można kupić: owoce i warzywa, pieczywo, nabiał, artykuły chemiczne, wodę czy produkty dla dzieci. Oferta jest dostępna we wszystkich sklepach z sieci. Lidl zapowiedział, że akcja promocyjna dla beneficjentów Kardy Dużej Rodziny będzie trwała przez jeden rok.

Lidl już po raz drugi przystąpił do programu Karty Dużej Rodziny. Pierwszy raz dyskont udzielał zniżek beneficjentom KDR w kwietniu. Decyzję Lidla o wsparciu rodzin wielodzietnych chwaliła wówczas minister rodziny, pracy i polityki społecznej, Elżbieta Rafalska. Tym razem promocyjna oferta Lidla jest zakrojona na dużo szerszą skalę. Od 1 sierpnia 2017 r. do 31 lipca 2018 r. Lidl będzie ogłaszać oferty dedykowane posiadaczom KDR. Promocje mają obowiązywać we wszystkich sklepach Lidla w Polsce.

Do 30 września beneficjenci Karty Dużej Rodziny mogą dostać w Lidlu 10 proc. zniżki na: owoce i warzywa, chleby i bułki bez konserwantów sprzedawane w ofercie „Chrupiące z pieca", nabiał marki „Pilos", wody marki „Saguaro", przetwory dla dzieci w słoiczkach marek Bobovita, Bebiprima i Hipp, a także artykuły chemiczne marki W5.

- Jako firma odpowiedzialna społecznie rozumiemy potrzeby dużych rodzin i dążymy do tego aby wspierać je – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska. – W odpowiedzi na potrzeby dużych rodzin już od 1 sierpnia rozpoczniemy kolejną, ogólnopolską akcję promocyjną, która trwać będzie aż rok. Wszyscy członkowie rodzin wielodzietnych otrzymają specjalny rabat na szczególnie ważne dla potrzeb dużych rodzin oraz promowania zdrowej diety produkty – dodaje Aleksandra Robaszkiewicz.

O przyznanie Karty Dużej Rodziny może ubiegać się każda rodzina, która ma na utrzymaniu co najmniej trójkę dzieci. 1 stycznia 2019 r. zaczną obowiązywać nowe kryteria kwalifikujące do programu. Kartę Dużej Rodziny będą mogli dostać rodzice, którzy kiedykolwiek mieli na utrzymaniu minimum trójkę dzieci, bez względu na wiek dzieci. Oznacza to, że KDR otrzymają nawet ci rodzice, których część lub wszystkie dzieci osiągnęły już pełnoletność. Pozostałe zmiany w ustawie o Karcie Dużej Rodziny, które Sejm przyjął 7 lipca, wejdą w życie 1 stycznia 2018 roku.

Ogólnopolski Program Karta Dużej Rodziny realizowany jest przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz partnerów programu. Rodziny, które posiadają KDR, mogą korzystać z rozmaitych zniżek i upustów na produkty i usługi w sklepach, obiektach sportowych czy w instytucjach kultury i sztuki.

Ze szczegółowymi warunkami promocji dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny w Lidlu można zapoznać się w regulaminie, który jest dostępny na stronie www.lidl.pl.

Zobacz też: Zaplanuj tańsze wakacje z Kartą Dużej Rodziny. Sprawdź, gdzie dostaniesz zniżki
Przeczytaj też: Karta Dużej Rodziny rozszerza swój zasięg. Kto ją może otrzymać?
Polecamy: Zmiany w 500 Plus stały się faktem. Sejm przyjął ustawę

Źródło: mat. pras., superbiz.se.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: