SuperBiz wiadomości Kijowski został bohaterem kampanii reklamowej. Przez faktury dla KOD-u

Kijowski został bohaterem kampanii reklamowej. Przez faktury dla KOD-u

10.01.2017, godz. 18:04
MATEUSZ KIJOWSKI NIEMODNY.
foto: EAST NEWS

Firma Mateusza Kijowskiego stała się pośmiewiskiem konkurencji. Faktury, które MKM Studio wystawiło Komitetowi Obrony Demokracji, zainspirowały spółkę Fachowcy.pl. Odwołuje się ona w swojej kampanii reklamowej do wpadki szefa KOD-u i usług, które jego firma wyceniła na kwotę ponad 91 000 złotych.

Przypomnijmy, że MKM Studio – spółka, której prezesem jest szef Komitet Obrony Demokracji , wystawiła ruchowi sześć faktur. Każda z nich opiewała na identyczną kwotę 15 190,50 zł brutto. Konkurencyjna firma sugeruje, że u niej można zapłacić blisko 15 000 mniej.

Zobacz także: Mateusz Kijowski wystawił KOD-owi faktury na ponad 90 tys. zł

Po tym, jak wyszło na jaw, ile KOD zapłacił Kijowskiemu, w internecie zawrzało. Chociaż usługi świadczone przez MKM Studio na przestrzeni pół roku różniły się między sobą, to ich końcowa cena była stała. Do sieci trafiło wiele prześmiewczych memów z szefem KOD-u w roli głównej. Jednak nikt nie spodziewał się, że podobizna Kijowskiego pojawi się na banerach reklamowych konkurencji.


„Nie koduj sam! Obecność firmy w internecie już od 298 zł/mc" – można przeczytać online w reklamie spółki Fachowcy.pl. Przedsiębiorstwo oferuje usługi z zakresu tworzenia, administracji i promocji stron internetowych w wyszukiwarkach. Na banerach widnieje podobizna Kijowskiego opatrzona hasłem reklamującym cenę usługi oraz przekreśloną ceną 15 190,50 złotych. Wystarczy dokonać prostych obliczeń i od kwoty, na którą KOD wystawiał faktury, odjąć 298 zł, aby dojść do wniosku, że korzystając z usług MKM Studio ruch mógł przepłacać całkiem sporo, bo 14 892,5 zł miesięcznie.

Źródła: wirtualnemedia.pl, superbiz.se.pl, krs-online.com.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: