SuperBiz wiadomości Kobieta zapłaciła 70 tys. euro za obiad a Silvio Berlusconim [ZDJĘCIA]

Kobieta zapłaciła 70 tys. euro za obiad a Silvio Berlusconim [ZDJĘCIA]

22.03.2017, godz. 11:27
Silvio Berlusconi i jego harem
Silvio Berlusconi i jego harem foto: Super Express

80-letni Silvio Berlusconi nadal cieszy się we Włoszech sporą popularnością. Anonimowa kobieta zapłaciła aż 70 tys. euro (ok. 300 tys. zł) za wspólny obiad z byłym włoskim premierem. Cała kwota zostanie przekazana na pomoc poszkodowanym z terenów trzęsienia ziemi w środkowej części kraju.

Kobieta pokonała około 50 konkurentów, którzy brali udział w licytacji zorganizowanej w ramach inicjatywy niesienia pomocy dla mieszkańców regionów Lacjum, Marche, Umbria i Abruzja, dotkniętych przez kilka trzęsień ziemi w ostatnich miesiącach.

Sprawdź również: Najbogatsze modelki świata [RANKING i GALERIA]

Potrzebujących postanowił wspomóc były premier Italii 80-letni Silvio Berlusconi, który wystawił na aukcję obiad w swoim towarzystwie w jego znanej rezydencji w Arcore pod Mediolanem.

Na finiszu licytacji pewnym faworytem do wygrania był Chińczyk mieszkający we Włoszech, który zaproponował 30 tysięcy euro. Jednak ponad dwukrotnie więcej, bo 70 tysięcy euro, zaoferowała anonimowa kobieta. Jak powiedziała, zdecydowała się na to, by zrobić prezent swej babci, która od lat podziwia lidera ugrupowania Forza Italia.

Wylicytowana suma zasili kontro włoskiego Czerwonego Krzyża, który niesie pomoc tysiącom ludzi pozbawionych dachu nad głową w rezultacie kataklizmu - podaje "Puls Biznesu".

 

Źródło: "Puls Biznesu"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: