SuperBiz wiadomości Kolejna dymisja w PGZ. Radosław Obolewski nie jest już członkiem zarządu

Kolejna dymisja w PGZ. Radosław Obolewski nie jest już członkiem zarządu

21.09.2016, godz. 13:59
żołnierz, karabin, mundur, Wojsko Polskie
foto: EAST NEWS

W cieniu rezygnacji Bartłomieja Misiewicza z rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej jest inna dymisja. Jak informuje Radio Zet, członkiem zarządu PGZ przestał być Radosław Obolewski, mąż właścicielki apteki "Aronia", w której w przeszłości zatrudniony był Misiewicz.

Polska Grupa Zbrojeniowa zrzesza 60 firm z różnych branż, które zajmują się produkcją uzbrojenia. Ogromny holding jest ostatnio sceną kontrowersyjnego zatrudnienia Bartłomieja Misiewicza, rzecznika i szefa gabinetu politycznego MON.

Zobacz koniecznie: .Nowoczesna ruszyła ze stroną Misiewicze.pl

Okazało się, że 26-latek bez wyższego wykształcenia i ukończenia obowiązkowego kursu, zasiada w radzie nadzorczej PGZ. Gdy wybuchł skandal, nazwisko Misiewicza usunięto ze strony internetowej firmy. Do oficjalnej dymisji Grupa nie chciała się przyznać. O rezygnacji Misiewicza poinformował resort obrony narodowej.

Podobnie po cichu PGZ pozbywa się Radosława Obolewskiego, męża właścicielki apteki "Aronia", w której w przeszłości zatrudniony był Misiewicz. Obolewski pełnił funkcję członka rady nadzorczej.

Źródło: Radio Zet

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: