SuperBiz wiadomości Jest zwycięzca Loterii Paragonowej! Opel trafił do pana Piotra

Jest zwycięzca Loterii Paragonowej! Opel trafił do pana Piotra

15.01.2016, godz. 12:56
Loteria Paragonowa
Wiceminister finansów, Konrad Raczkowski, wręcza kluczyki do opla panu Piotrowi z Włocławka. Fot. mf.gov.pl foto: Super Express

W Ministerstwie Finansów odbyło się dziś uroczyste przekazanie kluczyków do opla astry – comiesięcznej nagrody głównej w Narodowej Loterii Paragonowej organizowanej przez wspomniany resort. Szczęśliwym posiadaczem auta został pan Piotr z Włocławka. Zapytaliśmy go, jak smakuje zwycięstwo w loterii.

Loteria Paragonowa wystartowała 1 października 2015 r. Co miesiąc, przez rok, rejestrując na stronie internetowej loterii paragon fiskalny na zakupy za co najmniej 10 zł, można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody – tablety i laptopy. Główną nagrodą w loterii co miesiąc jest samochód marki Opel Astra, a co trzy miesiące, rejestrując paragon za usługi w konkretnej branży, np. za usługi fryzjera czy kosmetyczki, można wygrać Opla Insignię.

ZOBACZ TEŻ: Ruszyła Narodowa Loteria Paragonowa. Możesz wygrać auto za zakupy za 10 zł

Losowanie insigni jeszcze się nie odbyło, ale znamy już pierwszych szczęśliwych posiadaczy opli astra. Pod koniec grudnia auto otrzymał pan Adam z Lęborka. Dziś obyło się wręczenie kluczyków do kolejnej astry. Samochód wygrał pan Piotr z Włocławka. Wszystkie nagrody w loterii, włączając w to samochody, są zwolnione z podatku od wygranych, dodatkowo do każdego opla resort finansów dorzuca opłacony pakiet OC i AC na 12 miesięcy.

„Warto brać paragony”

Jak na wieść o zwycięstwie zareagował sam pan Piotr? - Tego uczucia nie da się opisać, trzeba go samemu doświadczyć. Mogę je porównać chyba tylko do tego, co czułem w dniu ślubu – mówi ze śmiechem zwycięzca. Co ciekawe, pan Piotr wygrał samochód za zakupy jedynie za 24 zł. - Tankowałem auto na stacji i to właśnie paragon za zakup paliwa okazał się szczęśliwy. Za zatankowanie za śmieszną kwotę wygrałem opla – cieszy się laureat nagrody.

ZOBACZ TEŻ: Loteria Paragonowa: Zbieraj rachunki od dentystów i prywatnych lekarzy

Pan Piotr mówi, że łącznie zarejestrował ok. 20 paragonów. O planach organizacji loterii dowiedział się zaś z radia latem zeszłego roku. Od tamtej pory zawsze bierze ze sobą paragon fiskalny. - Wcześniej tego nie pilnowałem, a paragony często zostawiałem w sklepie. Ale ich zbieranie, jak widać, się opłaca. Z przyjemnością będę jeździł nowym oplem, na pewno będzie też z niego korzystała żona – mówi uradowany zwycięzca.

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: