SuperBiz wiadomości Kontrowersyjna reklama z nagimi stewardesami. Firma odpowiada w nietypowy sposób [WIDEO]

Kontrowersyjna reklama z nagimi stewardesami. Firma odpowiada w nietypowy sposób [WIDEO]

06.08.2017, godz. 12:04
Stewardessy
foto: shutterstock

Nagość w reklamie zawsze przykuwa uwagę i wzbudza zainteresowanie. Wielu odbiorów również oburza. Tak też jest w przypadku reklamy kazachskiej wyszukiwarki połączeń lotniczych „Chocotravel", gdzie w roli głównej wystąpiły nagie stewardessy. Firma nie widzi w tym nic niestosownego i przekonuje krytyków... drugą rozbieraną reklamą.

Naga reklama Chocotravel
- Cześć. No Chocotravel możesz kupić bilet na mój samolot" – mówi jedna z roznegliżowanych aktorek, której wejście rozpoczyna się od zbliżenia kamery na usta. „Albo na mój" – wtórują jej inne „stewardessy" występujące w reklamie porównywarki cen lotów.

Od środy spot reklamowy można znaleźć w serwisie YouTube. W komentarzach błyskawicznie pojawiły się zarzuty o seksizm. Zbulwersowani internauci podkreślali, że wystąpiły w nim tylko nagie kobiety, które miały jedynie czapeczki stewardess i charakterystyczne chusty. W dalszej części nagrania zasłaniały nimi intymne części ciała.

Kazachski właściciel Chocotravel odniósł się do tych zarzutów w niecodzienny sposób. Wyemitował drugi identyczny spot reklamowy. Z tą różnicą, że stewardessy zostały zastąpione przez nagich stewardów.

Zobacz również: Kulisy pracy stewardessy [CZĘŚĆ 1]

Sprawdź także: Kulisy pracy stewardess [CZĘŚĆ II]

 

 

 

Źródło: BBC

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: