SuperBiz wiadomości Które sklepy będą czynne 11 listopada? Sprawdź, gdzie zrobisz zakupy!

Które sklepy będą czynne 11 listopada? Sprawdź, gdzie zrobisz zakupy!

10.11.2016, godz. 12:27
jedzenie, zakupy
foto: EAST NEWS

W piątek obchodzimy Święto Niepodległości. Tego dnia zamknięte będą supermarkety. Czynne mogą być stacje benzynowe i małe sklepiki osiedlowe.

11 listopada, w Święto Niepodległości etatowi pracownicy handlu mają wolne. Co jest otwarte 11 listopada? Ten dzień jest ustawowo wony od pracy. Zamknięte są wszystkie sklepy wielkopowierzchniowe, supermarkety, sklepy w galeriach handlowych. Zatem większe zakupy trzeba zrobić dziś. Ale w piątek nie wszystkie placówki handlowe będą zamknięte na głucho.

Zobacz również: Rogale świętomarcińskie kupisz w Biedronce

Tego dnia mogą być otwarte mniejsze sklepy, w których za ladą stanie sam właściciel lub osoba zatrudniona na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Otwarte mogą być również Żabki, sklepy Freshmarket. Zakupy spożywcze można zrobić również na stacjach benzynowych. W święto muszą być otwarte także wybrane apteki. W święteczny dzień ustawowo wolny od pracy zawsze któraś z okolicznych aptek pełni dyżur i jest dostępna dla chorych pacjentów.  W Święto Niepodległości otwarte tak jak w niedzielę będą również lokale gastronomiczne - restauracje, kawiarnie (także te zlokalizowane w niektórych galeriach handlowych).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: