SuperBiz wiadomości Który kredyt hipoteczny najlepszy

Który kredyt hipoteczny najlepszy

10.03.2016, godz. 12:51
TABELE KREDYTOWE.
foto: Super Express

"Dom", dodatek do "Gazety Wyborczej", przedstawił marcowy ranking kredytów hipotecznych. Jak wyglada sytuacja po zaostrzeniu przepisów o wkładzie własnym?

Komisja Nadzoru Finansowego od początku roku wymaga więcej od kredybiorców, jeśli chodzi o wkład własny. Bardzo popularne niedawno kredyty z tylko 10 - procentowym wkładem dalej są dostępne, ale już w mniejszej ilości instytucji finansowych. To lista najlepszych:

I tutaj wraca sprawa pomocy państwa, w ramach której pieniadze na wkład własny można dostać z budżetu. Jednak popularność jest tak duża, że pieniądze na dopłaty mogą skończyć się już w połowie kwietnia. A środki nie sa małe, w przypadku rodzin wielodzietnych mogą wynieść ponad 100 tysięcy złotych. Średnio to jednak kilkadziesiąt tysięcy.

kredyt dla młodych

Nie pomoże nam ani świetna oferta z banku, ani dopłata państwa, jeśli bank uzna, że nie mamy zdolności kredytowej. Rozbieżność bywa naprawdę duża, jak wynika z tabeli poniżej banki mogą różnić się w ocenie naszej zdolności ... prawie dwukrotnie.

 

źródło: Gazeta Wyborcza

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: