SuperBiz wiadomości Kuchnia bałkańska w Biedronce. 8,99 zł za ser halloumi

Kuchnia bałkańska w Biedronce. 8,99 zł za ser halloumi

30.06.2017, godz. 16:50
BIEDRONKA.
foto: Materiały prasowe

Od 29 czerwca w Biedronce można spróbować przysmaków z kuchni bułgarskiej, chorwackiej, greckiej i czarnogórskiej. W ramach akcji tematycznej „Codziennie odkrywaj nowe smaki. Kuchnia Bałkańska" skosztujesz produktów z południa Europy.

W tym roku Biedronka wprowadziła do sprzedaży produkty dwóch nowych marek własnych premium. Jedną z nich są „Smaki Świata", a drugą – „Biedronka". Do asortymentu trafiły greckie oliwy i oliwki, ser halloumi oraz desery: baklava, pasta i chałwa sezamowa Smaków Świata, a także różne wersje chorwackiego salami. Sklep prowadzi również sprzedaż oryginalnego sera feta w solance marki „Biedronka" oraz dojrzewającej co najmniej 12 miesięcy tradycyjnej szynki dalmatyńskiej.

ZOBACZ: Nowe promocje w Biedronce. Od poniedziałku w ofercie gry komputerowe

Wszystkie produkty marki premium można rozpoznać po charakterystycznych opakowaniach. W przypadku „Smaków Świata" należy szukać: symbolu marki, wskazania flagi kraju pochodzenia oraz czarno-białej fotografii, na której widnieje region, w którym wytwarzany jest produkt. Opakowania produktów premium „Biedronki" mają charakterystyczne czarno-złote elementy, krótkie informacje na temat walorów smakowych produktu, oznaczenie „Delikatesy kuchni" oraz wskazanie kraju pochodzenia. Ponadto w folderze z ofertą bałkańską można znaleźć przepisy na konkretne dania.

Oprac. na podst. biedronka.pl

tagi: Biedronka
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: