SuperBiz wiadomości LATO FESTIWALOWE: Domoffon, Artloop, albo kultura żydowska [GALERIA]

LATO FESTIWALOWE: Domoffon, Artloop, albo kultura żydowska [GALERIA]

26.08.2016, godz. 14:49
Festiwale
Artloop Festival foto: Bogna Kociumbas

Koniec wakacji w Warszawie przynosi Festiwal Singera, czyli międzynarodowy festiwal kultury żydowskiej. W Łodzi w Off Piotrkowska odbędze się Domoffon, nad morzem Artloop, a we Wrocławiu Capital o f Rock.

Festiwal Singera prezentuje całe spektrum od muzyki, przez teatr i sztukę, po kuchnię. Wystąpią m.in. The Klezmatics, czy Alosza Awdiejew, a także coroczny występ kantorów w synagodze. Część imprez będzie biletowana, wejściówki kupimy w cenach od po 80 złotych.

We Wrocławiu na stadionie wystąpi Rammstein, Limp Bizkit i Gojira. Jedynie dostępne bilety kosztują 200 złotych. Za to w Łodzi, w miejscu wielokrotnie nagradzanym, nawet jako "ósmy cud Polski", czyli dawnej fabryce, obecnie przestrzeni kreatywnej Off Piotrkowska odbędzie się Domoffon. Przez dwa dni, piątek i sobotę, na trzech scenach wystąpią m.in. the KURWS, Omar Souleyman,  Kaseciarz, SUPER GIRL ROMANTIC BOYS, Chicks on Speed, czy Łona i Webber. Bilety: 80 złotych na jeden dzień, 150 złotych na dwa dni.

Ostatnia propozycja to Artloop, festiwal artstyczny w Trójmieście. Tam widzowie za darmo mają szansę zobaczyć i posłuchać z akcji i wystepów z pogranicza sztuki i muzyki.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: