SuperBiz wiadomości LATO FESTIWALOWE: Między kopalnią a lotniskiem [GALERIA]

LATO FESTIWALOWE: Między kopalnią a lotniskiem [GALERIA]

19.08.2016, godz. 17:30
Festiwale
Cieszanów Rock Festiwal foto: Materiały prasowe

Wakacje chylą się ku końcowi, ale weekendowa oferta festiwalowa nie słabnie. Fani mają do wyboru duże imprezy w Krakowie i Katowicach, a także kilka mniejszych.

Tauron Nowa Muzyka, Cieszanów Rock festival, Kraków Live Festival, Silver lake, Pieśn naszych korzeni

Na Śląsku odbędzie się festiwal Tauron Nowa Muzyka, gromadząca gwiazdy muzyki elektronicznej, uznane w Europie i świecie. Trzydniowy karnet kosztuje 300 złotych, dwudniowy 250 zł, a wstęp na jeden dzień to koszt 150 złotych.

W Krakowie będzi emiał miejsce Live Festival, który gościł już takie tuzy jak 50 Cent czy Snoop Doggy Dog. W tym roku na scenie zobaczymy Chemical Brothers czy Massive Attack, a ceny biletów to aż 400 złotych za dni i 240 za jeden. Impreza odbędzie się na lotnisku w Czyżynach, pomiędzy Krakowem a Nową Hutą.

Do wyboru fani będa mieli festiwal w Cieszanowie, trwający aż 4 dni, gromadzący fanów polskiego rocka i metalu. Ceny nie sa wygórowane - 150 złotych karnet, 80 złotych jeden dzień.

Silver Lake Festival to impreza z muzyka transową i elektroniczna, odbywająca się nad leżacym niedaleko Opola Jeziorem Srebrnym od piątku do niedzieli. Całość kosztuaj 50 złotych, jeden dzień 30 złotych.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: