SuperBiz wiadomości Legia-Ruch. Ile można było zarobić na porażce Mistrza Polski

Legia-Ruch. Ile można było zarobić na porażce Mistrza Polski

20.02.2017, godz. 15:43
Legia dostała w twarz. Może otrzeźwieje przed Ajaxem?
Miroslav Radovic foto: Tomasz Radzik/Super Express

Sensacyjna wygrana Ruchu Chorzów na Łazienkowskiej w Warszawie była ozdobą 22. kolejki Lotto Ekstraklasy. Mistrz Polski niespodziewanie uległ na własnym stadionie 1:3 ekipie ze Śląska, która broni się przed spadkiem do I ligi. Szczęśliwcy, którzy typowali takie rozstrzygnięcie meczu, zarobili niemałe pieniądze.

Nie tylko wynik spotkania Legia Warszawa-Ruch Chorzów wzbudził zdziwienie, ale również styl w jakim chorzowianie zdobyli trzy punkty w stolicy. Odmłodzona kadra Waldemara Fornalika w imponujący sposób trzykrotnie umieściła piłkę w siatce Arkadiusza Malarza.

Zobacz również: Koniec piłkarskiego eldorado w Anglii?

Po niespełna kwadransie gry młody pomocnik Patryk Lipski z rzutu wolnego zdobywa pierwszą bramkę dla Niebieskich. Cały mecz kończy się wynikiem 3:1, po którym Lipski na Twitterze przeprasza wszystkich kibiców, którzy typowali w zakładach bukmacherskich na "pewną" wygraną gospodarzy.

22-latek przedstawił screen kuponu w którym znajdowało się kilkanaście spotkań - w tym Legia-Ruch. I tylko wynik tego meczu nie poszedł po myśli typującego. Przy stawce całkowitej 425 zł, gracz mógł zgarnąć prawie 60 tys. zł.

Przed meczem w Warszawie STS Zakłady Sportowe dawały 1,32 zł przy każdej złotówce postawionej na wygrana Mistrza Polski. Remis był premiowany stawką 4,8 zł, a wygrana gości to aż 13,2 zł przy 1 zł. Oznacza to, że typując 100 zł na zwycięstwo drużyny okupującej doły tabeli LOTTO Ekstraklasy, można było zgarnąć aż 1320 zł.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: