SuperBiz wiadomości Lewandowscy zbili fortunę na sporcie i reklamach [ZAROBKI]

Lewandowscy zbili fortunę na sporcie i reklamach [ZAROBKI]

27.09.2016, godz. 12:06
Anna i Robert Lewandowscy
foto: EAST NEWS

Anna i Robert Lewandowscy są milionerami. 10 lat temu nie przyszło im do głowy, że będą żyć w luksusach, a początki nie były łatwe. Robert Lewandowski karierę piłkarską zaczynał w skromnym „Zniczu Pruszków", natomiast Anna Stachurska-Lewandowska spróbowała swoich sił jako trenerka. Dzisiaj małżonkowie mogą pozwolić sobie na drogi apartament w centrum Warszawy, a reklamodawcy zabiegają o ich twarze.

Robert Lewandowski debiutował w 2006 r. w „Zniczu Pruszków", któremu udało się pozyskać piłkarza za 15 tys. euro. Dwa lata później, w Poznaniu, dostał już pół miliona. W 2010 r. w Dortmundzie zaproponowano mu już 4,5 mln euro. W 2014 r. jego wartość była szacowana na 50 mln euro. Obecnie Polak gra w koszulce Bayerna Monachium, gdzie zarabiał rocznie ok. 10 mln euro. Ostatnio jednak niemiecki „Bild" donosił, że jego zarobki mogą przerosnąć nawet 15 mln euro – tyle dostaje obecnie najlepiej opłacany monachijczyk, Thomas Mueller.

Przeczytaj również: Robert Lewandowski kupił apartament na Złotej 44 [ZDJĘCIA]

Również Anna Lewandowska nie pozostaje dłużna mężowi. Założyła bloga „Healthy Plan By Ann", na którym dzieli się poradami na temat zdrowej diety, treningu personalnego i motywacji. Jako trenerka odnosi spore sukcesy. W czerwcu udała się do Juraty, gdzie reprezentanci Polski szykowali się do wyjazdu na Euro 2016. Prowadziła na plaży zajęcie fitness dla partnerek biało-czerwonych. Jednak największe wrażenie robią jej dochody z reklam. Wraz z mężem zarobili 8 mln zł w pół roku. To rekordowo duża kwota.

Jak szacuje Forbes, udział w jednej kampanii może stanowić dla „Lewego" zastrzyk gotówki w wysokości 1 miliona złotych. Przed rozgrywkami we Francji jego twarz praktycznie nie schodziła z billboardów. Sieć GSM, smartfon, odzież, napoje, golarki i szampony pozwalają mu szybko pomnażać swój majątek. Anna Lewandowska podobnie jak małżonek, też nie stroni od mediów. Reklama dezodorantu mogła przynieść jej zarobek rzędu 200 tys. złotych. Nawet 300 tys. zł była w stanie zarobić na reklamach marek odzieżowych.

Zobacz także: Robert Lewandowski. Gwiazdor Bayernu jest wart 50 mln euro!

W maju donosiliśmy, że Robert Lewandowski nabył apartament w prestiżowej dzielnicy Warszawy – przy ul. Złotej 44. Chociaż piłkarz nie ujawnił wartości nieruchomości, to wiadomo, że średnia cena metra kwadratowego w tej lokalizacji wynosiła, bagatela – 28 tys. złotych. Chyba jednak fortuna nie przewróciła Annie Lewandowskiej w głowie. W rozmowie z Magdą Mołek z TVN Style przyznała, że pochodzi z bardzo ubogiej rodziny. Do dzisiaj wspomina pomoc z Caritasu i dziurawe buty, w których chodziła zimą.

Źródła: Superbiz.se.pl, se.pl, polsatsport.pl, innpoland.pl, natemat.pl, dieta.hpba.pl, meczyki.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: