SuperBiz wiadomości Lewandowski rozkręca kolejny biznes. Kupił serwis ślubny za 3,5 mln złotych

Lewandowski rozkręca kolejny biznes. Kupił serwis ślubny za 3,5 mln złotych

08.05.2017, godz. 13:39
Ślub Roberta i Anny Lewandowskich
Ślub Roberta i Anny Lewandowskich, połączyła ich miłość do sportu! foto: Super Express

Robert Lewandowski skupia się nie tylko na futbolu i powiększającej się rodzinie, ale również na finansach. Napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium inwestuje w różne dziedziny biznesu, a tym razem na celownik wziął sektor ślubny. Jak donoszą serwisy plotkarskie, "Lewy" kupił za 3,5 mln zł portal internetowy wedding.pl.

Biznesy Roberta Lewandowskiego
Media emocjonowały się niedawnymi narodzinami pierworodnej w rodzinie Lewandowskich - Klary. W cieniu narodzin córki Roberta i Anny Lewandowskich, które plotkarskie serwisy nazywają nawet "royal baby" - nawiązując do dzieci z rodzin królewskich, polski piłkarz poczynił kolejną inwestycję.

Czytaj także: Lewandowscy zbili fortunę na sporcie i reklamach [ZAROBKI]

28-letni zawodnik jest w szczycie formy, ale już od dawna myśli o swojej pozaboiskowej przyszłości i rozsądnie zarządza zarabianymi milionami euro. Poza nabyciem luksusowego apartamentu w wieżowcu na Złotej 44 w Warszawie, małżeństwo Lewandowskich planuje zainwestować także w klinikę medycyny sportowej.

Najnowszym pomysłem "Lewego" jest wejście do biznesu ślubnego. W tym celu piłkarz Bayernu nabył serwis wedding.pl. Jak podaje Party.pl, zakup kosztował go 3,5 mln zł. Szefową nowego magazynu internetowego została Agnieszka Hyży.

 

 

Źródło: spidersweb.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: