SuperBiz wiadomości Lidl rozda pracownikom 6,5 mln zł na święta

Lidl rozda pracownikom 6,5 mln zł na święta

08.12.2016, godz. 11:17
Oszuści podszywają się pod Lidla
foto: SHUTTERSTOCK

Przed Bożym Narodzeniem wszyscy pracownicy Lidla otrzymają bony o wartości 400 zł. Ale to jeszcze nie wszystko – sieć przygotowała 14 tys. paczek dla dzieci osób, które zatrudnia. Na te dwa cele firma wyda łącznie 6,5 mln zł.

– To już nasza lidlowa, wieloletnia tradycja, że przed Świętami Bożego Narodzenia nasi pracownicy otrzymują bony, a ich dzieci – paczki. Zawsze dbamy nie tylko o naszych pracowników, ale też ich rodziny, a w okresie świąt szczególnie o nich pamiętamy – komentuje cytowana w komunikacie sieci Anna Durzyńska, dyrektor personalna w Lidl Polska.
Lidl wręcza pracownikom bony do wykorzystania w swoich sklepach już od kilku lat. Anna Duszyńska podkreśla, że ich wartość rośnie: „przykładowo w 2016 r. o ponad 10 proc. w stosunku do roku ubiegłego".

Sprawdź także: Lidl rozda pracownikom 9 mln złotych w bonach

Przypomnijmy, że w październiku wszyscy pracownicy Lidla otrzymali bony w wysokości 600 zł. Był to prezent z okazji zbliżającego się otwarcia 600. sklepu sieci w naszym kraju. Na bony przeznaczono wtedy ok. 9 mln zł.
W 2016 r. Lidl na bony podarunkowe dla pracowników przeznaczy łącznie ponad 14,5 miliona. Sieć zatrudnia w obecnie 15 tys. pracowników.

Źródło: Lidl

tagi: bony lidl
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: