SuperBiz wiadomości Lidl rozdaje książki kucharskie za zakupy. Zobacz, co w nich znajdziesz [GALERIA]

Lidl rozdaje książki kucharskie za zakupy. Zobacz, co w nich znajdziesz [GALERIA]

17.03.2017, godz. 14:03
Rodzinna Kuchnia Lidla
foto:

Od 20 marca Lidl uruchamia nową akcję promocyjną. Każdy, kto uzbiera sześć naklejek, zdobędzie książkę „Rodzinna Kuchnia Lidla" z przepisami Karola Okrasy, Pawła Małeckiego oraz Darii Ładochy. Najnowsza książka skierowana jest do najmłodszych kucharzy i ich rodzin. Pojawią się w niej przepisy na dania słodkie i słone – zarówno w wersji tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

To już szósta edycja akcji z książką, ale pierwszy raz skierowana do najmłodszych. „Rodzinna Kuchnia Lidla" to 40 sprawdzonych pomysłów na dania obiadowe, śniadania i desery, wśród których każdy odnajdzie coś dla siebie.

Sprawdź także: Lidl zmniejsza ilość soli i cukru w swoich produktach

Za sprawą czytelnych oznaczeń wskazujących na: rodzaj potraw (dania bez laktozy, glutenu, wegetariańskie itd.), czas potrzebny na ich przygotowanie oraz poziom zaawansowania (bardzo łatwe, łatwe, trochę trudniejsze), każde dziecko będzie mogło dopasować przepisy do swoich preferencji i umiejętności.

Kuchenne ABC
„Rodzinna Kuchnia Lidla" została uzupełniona o ilustrowane „Kuchenne ABC", które zawiera informacje na temat mniej znanych wśród dzieci owoców i warzyw takich jak np. topinambur, batat czy karambola.

Czytaj też: Wittchen znudził się klientom Lidla? [GALERIA]

W książce pojawią się również przydatne szczegóły dotyczące miar, kuchennych przyrządów czy produktów z kategorii „BIO" oraz wskazówki np. jak prawidłowo nakrywać do stołu.

Jak zdobyć książkę?
Aby zdobyć jeden egzemplarz książki „Rodzinna Kuchnia Lidla", wystarczy zebrać sześć naklejek. Każda jest przyznawana klientowi za zakupy o wartości 50 zł. Po ich zebraniu należy dopłacić w kasie sklepu 1 grosz i odebrać swoją książkę „Rodzinna Kuchnia Lidla".

Źródło: Lidl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: