SuperBiz wiadomości Lidl sprzedaje… Świeżaki. Bez żadnych naklejek i za niecałe 10 zł

Lidl sprzedaje… Świeżaki. Bez żadnych naklejek i za niecałe 10 zł

23.11.2016, godz. 12:28
Lidl
foto: EAST NEWS

Lidl ostatnio wręcz zasypuje swoich klientów nowymi promocjami. Po tym, jak klapą zakończyła się akcja „Sprytnie i tanio kupować marki Lidla”, dyskont zaproponował nawet 70-proc. zniżki w tzw. czarny piątek. Teraz rusza z nową ofertą. Od 21 XI sprzedaje Świeżaki. Za niecałe 10 zł i bez konieczności zbierania naklejek. Sęk w tym, że wcale nie chodzi tu o popularne maskotki.

Szał na maskotki wyobrażające warzywa i owoce zaczął się po tym, jak swoją akcję „Gang Świeżaków” ogłosiła Biedronka. Pluszaki można otrzymać za naklejki, które dostajemy przy kasie za zakupy za ponad 40 zł. Ludzie zwariowali na punkcie tej oferty – do tego stopnia, że zabawek zabrakło!

ZOBACZ TEŻ: W Biedronce brakuje Świeżaków

Nic więc dziwnego, że Lidl, który w naszym kraju jest największym konkurentem Biedronki, próbuje ogrzać się w świetle tak udanej kampanii. Przygotował na nią odpowiedź. Od 21 listopada w sklepach sieci można zakupić Świeżaka – za 9,49 zł, bez konieczności zbierania żadnych naklejek! Z tym że Świeżak nie jest maskotką, a… ekologicznym kurczakiem firmy Drosed! Co myślicie o takiej promocji? Dajcie znać w komentarzach.

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: