SuperBiz wiadomości Lidl szuka stażystów. Oferuje 3 tys. zł brutto wynagrodzenia

Lidl szuka stażystów. Oferuje 3 tys. zł brutto wynagrodzenia

24.03.2017, godz. 12:08
Lidl
foto: Materiały prasowe

Odbycie wakacyjnego stażu to nie tylko szansa na zdobycie doświadczenia, ale także na zarobek. Nie każdy jednak jest płatny – wiele firm nie oferuje pensji, zasłaniając się faktem „dzielenia się wiedzą", co ma stanowić korzyść samą w sobie. Poszukiwania praktykantów na okres wakacyjny rozpoczyna Lidl, który płaci początkującemu pracownikowi nawet 3 tys. zł brutto.

Warto pomyśleć o wakacjach już dziś, niekoniecznie pod względem wyboru miejsca wypoczynku. Zgłoszenia do programu stażowego do końca marca przyjmuje Lidl, który za pracę na stanowisku praktykanta oferuje nawet do 3 tys. zł brutto miesięcznie.
Oferta skierowana jest do studentów od I roku i absolwentów, którzy mieliby podjąć pracę w terminie lipiec – wrzesień.

Sprawdź również: Lidl wyda 6,5 mln złotych na pracowników. Zobacz, co zyskają


Czym będzie się zajmował praktykant? Niekoniecznie pracą „na kasie". Firma poszukuje kogoś do działu zarówno sprzedaży, jak i marketingu, HR, finansów, księgowości, działu prawnego czy budowlanego. Nie ma ograniczeń, co do specjalizacji kierunku studiów – kandydat może uczyć się zarówno na studiach humanistycznych, jak i ścisłych.

Zobacz także: Lidl da pracownikom 2550 zł na początek! Wojnę na podwyżki czas zacząć?


Praca czeka w dziesięciu miejscach w całej Polsce. Po odbyciu stażu istnieje możliwość stałego zatrudnienia.

Obecnie Lidl podwyższył także pensje sprzedawcom - minimalna wynosi 2550 zł brutto, ale po dwóch latach może wynosić nawet do 3800 zł brutto.

 

Źródło: /money.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: