SuperBiz wiadomości Lokata kibica - tyle procent, ile goli

Lokata kibica - tyle procent, ile goli

08.06.2016, godz. 17:40
Reprezentacja Polski
Jakub Wawrzyniak foto: SE/EAST NEWS

Jeden ze sponsorów reprezentacji Polski na Euro 2016 Alior Bank oferuje depozyt, który zachowuje się zależnie od.... bramek Polaków.

Okres, na który zawieramy "Lokatę Kibica", to 160 dni. Standardowe odsetki to 2 procent, ale z każdą strzeloną bramką przez Lewandowskiego i spółkę rośnie o 0,1 procenta.

Maksymalnie może wynieść 3 procent. Środki, które należy wpłacić, to minimum 1000, maksimum 100 000 złotych, ale muszą topieniądze "nowe", czyli nieprzelane z innego rachunku w banku. Czyli można zarobić maksymalnie 1062 złote, przy maksymalnej wpłacie i odpowiednio mniej - 106 złotych przy 10 000 złotych i tak dalej.

ZOBACZ TEŻ: Rzecznik finansowy - sprawdź, jak może Ci pomóc

Władze Alior Banku licza najwidoczniej na euforię kibicowską, bo są na rynku oferty nawet dwa razy lepsze. Jak Polacy nie strzelą ani jednej bramki (czyli zdobędziemy złoto po samych bramkach samobójczych  przeciwników:)), to uwięzimy pieniądze na blisko pół roku za mniej niż niecały procent zwrotu. Konkurenci proponują nawet 4 procent w skali roku na 3-miesięcznej lokacie. Jednych z banków oferujących takie procenty, czyli Idea Bank, miała w ofercie lokatę, której odsetki były uzależnione od .... przebiegniętych kilometrów, odhaczonych w aplikacji Endomondo.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: