SuperBiz wiadomości LOT uruchomił nowe połączenia. Polecimy m.in. do Stuttgartu

LOT uruchomił nowe połączenia. Polecimy m.in. do Stuttgartu

02.06.2017, godz. 08:00
LOT wprowadza nowe połączenia lotnicze z 5 różnych miast Polski
LOT wprowadza nowe połączenia lotnicze z 5 różnych miast Polski foto: SHUTTERSTOCK

Polskie Linie Lotnicze LOT w tym roku uruchamiają nie tylko nowe połączenia krajowe (np. do Zielonej Góry), ale mają również propozycję nowych kierunków zagranicznych. Od 1 czerwca tego roku możemy polecieć bezpośrednio z Warszawy do niemieckiego Stuttgartu.

Od czerwca do stolicy Badenii-Wirtembergii będą codziennie dwa kursy (w dni robocze). W soboty, Embraery LOT-u zabiorą pasażerów porannym rejsem z Warszawy, natomiast w niedzielę samoloty LOT-u wystartują do Stuttgartu wieczorem.

Zobacz także: LOT uruchamia nowe połączenia krajowe. Z Warszawy polecisz do Zielonej Góry

- Stuttgart jest jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych i naukowych w Niemczech. To tu swoje siedziby mają wielkie koncerny, takie jak Bosch, Daimler AG czy Schwarz-Gruppe. Z drugiej strony nowe połączenie z pewnością docenią także osoby podróżujące do Stuttgartu i okolic na wakacje, do rodziny czy znajomych - powiedział, cytowany w komunikacie dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT Adrian Kubicki.

Sprawdź koniecznie: Nowe Dreamlinery na trasach do USA. Największe w historii LOT-u [GALERIA]

W kwietniu bieżącego roku LOT przedstawi siatkę nowych połączeń do Los Angeles i Newark rozszerzając w ten sposób ofertę podróży za Atlantyk. Wszystkie połączenia dalekiego zasięgu LOT wykonuje najnowocześniejszymi samolotami świata - Boeingami 787 Dreamliner.

 

Źródło: wnp.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: