SuperBiz wiadomości Lotnisko w Modlinie zmienia rozkład. Będzie 8 nowych połączeń

Lotnisko w Modlinie zmienia rozkład. Będzie 8 nowych połączeń

07.10.2016, godz. 14:05
Tanie linie wracają do Modlina
Lotnisko Modlin foto: Super Express

Już 30 października w życie wchodzi nowy rozkład lotów z portu lotniczego w Modlinie. Ryanair obsłuży osiem nowych kierunków, które wejdą na miejsce kursów zawieszonych na okres zimowy. Dokąd będzie można polecieć z Modlina?

„Podróżni będą mogli polecieć do Edynburga (loty trzy razy w tygodniu), Leeds (dwa razy w tygodniu), Walencji (dwa razy w tygodniu), Birmingham (trzy razy w tygodniu), Newcastle (dwa razy w tygodniu), Belfastu (dwa razy w tygodniu), Porto (dwa razy w tygodniu) i do Tuluzy (dwa razy w tygodniu)” - podaje bankier.pl. Ryanair zwiększy też częstotliwość lotów do Bristolu i Mediolanu. Na okres zimowy zawieszone zostaną zawieszone sezonowe połączenia do Salonik, Chanii, Pizy, Trapani na Korfu i Palmę de Mallorca. Loty zostaną wznowione od marca 2017 r.

ZOBACZ TEŻ: Ryanair otwiera nowe i tanie połączenia w Polsce

Nie oznacza to bynajmniej mniejszej ilości pracy dla załóg. Wręcz przeciwnie. Aby obsłużyć nowe kierunki, Ryanair doda do swojej bazy kolejny samolot, do którego obsługi będzie poszukiwał pracowników. „W sezonie zimowym Ryanair oferuje z lotniska w Modlinie 35 tras, w tym m.in. do Glasgow-International, Brukseli-Charleroi, Paryża-Beauvais, Mediolanu Bergamo, Liverpoolu, Sztokholmu-Skavsta, Londynu Stansted, Rzymu Ciampino, Bolonii, Dublina, czy Lizbony” - podaje bankier.pl.

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: