SuperBiz wiadomości Masz ten produkt z Biedronki? Lepiej go zwróć

Masz ten produkt z Biedronki? Lepiej go zwróć

22.06.2017, godz. 10:35
Sklep Biedronka
foto: Materiały prasowe

Otrzymałeś w prezencie do zakupów w Biedronce osłonkę przeciwsłoneczną na szybę samochodową marki Ontex? Uważaj, produkt może być niebezpieczny dla Twojego dziecka. Dyskont apeluje o zwrot osłonek do sklepu. Zobacz, co możesz w ten sposób zyskać.

„W związku z niewłaściwą jakością produktu wycofujemy z obrotu osłonki przeciwsłoneczne na szyby samochodowe, które były dołączone jako darmowy gadżet do promocyjnych zestawów innych produktów dostępnych w ofercie od 15 maja b.r." – czytamy w komunikacie Biedronki.

Sprawdź także: Biedronka testuje kasy samoobsługowe

Na czym polega niewłaściwa jakość osłonek przeciwsłonecznych Ontex? Sam dyskont tego nie wyjaśnia. Jednak jak ustalił portal wp.pl u konsultanta na infolinii, istnieje zagrożenie udławienia się przez dziecko przyssawkami, za pomocą których osłonka przymocowywana jest do szyby. Mogą one odłączyć się od produktu i być połknięte przez malucha. To właśnie z tego względu, producent na wszelki wypadek zdecydował się na wycofanie towaru z rynku.

Czytaj też: Promocja w Biedronce: Program 149+. Jak skorzystać?

Bon za osłonkę
Jeśli otrzymałeś osłonkę samochodową marki Ontex, nie wyrzucaj jej. Od 19 czerwca do 18 września 2017 r. możesz zanieść ją do najbliższej Biedronki i otrzymasz w zamian bon o wartości 15 zł do wykorzystania w sklepach sieci do 30 września br. Nie będzie można go wykorzystać na zakup papierosów i alkoholu, a także mleka i preparatów żywienia początkowego.
Jak informuje Biedronka, wycofywane osłonki są podobne do tej przedstawionej na załączonym zdjęciu:

Źródło Biedronka, wp.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: