SuperBiz wiadomości Możesz zwiększyć rabat w Rossmannie do 55 procent. Zobacz jak

Możesz zwiększyć rabat w Rossmannie do 55 procent. Zobacz jak

19.04.2017, godz. 13:38
Rossmann
Rossmann foto: Rossmann

20 kwietnia wystartowała kolejna edycja kultowej promocji na kosmetyki do makijażu sieci Rossmann. Tym razem akcja zostanie jednak przeprowadzona nieco inaczej niż dotychczas. Potrwa nie trzy tygodnie, a jedynie 9 dni i nie będzie podzielona na etapy – od razu w promocyjnej cenie dostępne będą wszystkie kosmetyki do makijażu. Ponadto istnieje możliwość zwiększenia rabatu z 49 do 55 proc. Zobacz, jak to zrobić.

Promocja w Rossmannie potrwa 9 dni od 20 do 28 kwietnia. W tym okresie wszyscy klienci drogerii Rossmann będą mogli nabyć kosmetyki do makijażu z rabatem -49 proc. Dla tych, którzy należą do Klubu Rossmann, sieć przygotowała specjalną promocję, w ramach której rabat zwiększa się do 55 proc. Jak z niej skorzystać?

Sprawdź także: Już od czwartku -49 proc. na kosmetyki w Rossmannie. Jak zdążyć przed innymi?

Należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację sieci i zarejestrować się do Klubu Rossmann. Aplikacja jest dostępna na systemy operacyjne iOS, Android i Windows Phone. Następnie wystarczy kupić trzy kosmetyki do makijażu z różnych kategorii produktowych, np. maskarę do rzęs, szminkę i lakier do paznokci. I gotowe! Od wszystkich produktów do makijażu w koszyku odliczone zostanie przy kasie 55 proc. ceny.

Źródło: Rossmann

autor: Grażyna Stefańska zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: