SuperBiz wiadomości Muzeum II Wojny Światowej oferuje noclegi. Za 1230 złotych!

Muzeum II Wojny Światowej oferuje noclegi. Za 1230 złotych!

06.06.2017, godz. 13:47
Muzeum II wojny światowej w Gdańsku
N/z.: bryła budynku, w którym mieści się muzeum ii w.ś., lokalizacja: Gdańsk. foto: EAST NEWS

Muzeum II Wojny Światowej, którego powstanie wzbudzało sporo kontrowersji, zostało otwarte 23 marca 2017 roku. Już w styczniu głośno mówiło się o części hotelowej muzeum, która kosztowała miliony. Jak donosiły media, wyposażenie ośmiu apartamentów kosztowało niebagatelną sumę 13,8 mln złotych! Cena za najdroższy lokal również powala – nocleg kosztuje w nim 1230 złotych!

Hotel w Muzeum II wojny światowej
22 miejsca noclegowe, które ulokowane są w 8 apartamentach kosztują od 210 złotych za osobę do nawet 1230 złotych za lokal! Remont powierzchni 500 mkw., która została oddana do użytku turystów oraz polityków, chcących przenocować w muzeum podczas jakiś uroczystości miał kosztować „jedynie" 13,8 mln złotych. Przynajmniej tak twierdziło TVP. Okazało się jednak, że tyle kosztowało wyposażenie całego muzeum, części hotelowej zaś 1,2 mln zł.

Zobacz także: Chcesz zrezygnować z telewizji przez abonament RTV? Zapłacisz sporą karę!

Muzeum na swojej stronie reklamuje się jako baza noclegowa, która położona jest w starej, malowniczej części Gdańska nad rzeką Motławą. „Doskonała lokalizacja pozwala skorzystać ze wszystkich największych atrakcji w mieście a przede wszystkim pozwoli na spędzenie więcej czasu w naszym Muzeum." - czytamy na stronie www.

Sprawdź również: Facebookowi naciągacze oferują nocleg w Hotelu Gołębiewski

Nowocześnie urządzone pokoje mają wszystkie niezbędne sprzęty: telewizję, lodówkę, czajnik elektryczny, zmywarkę, potrzebne do samodzielnego gotowania aneks kuchenny, garnki, sztućce, naczynia, a także żelazko, deskę do prasowania czy suszarkę.

W apartamentach dostępne jest również Wi-fi oraz klimatyzacja. Największe z nich są dwupoziomowe, mają dwie łazienki, sypialnie, pokój biurowy oraz salon, a także patio zewnętrzne. Klienci mogą korzystać także z parkingu podziemnego. Muzeum znajduje się maksymalnie 15 minut drogi od morza, co przyjeżdżającym na wakacje zapewni dodatkowy komfort.

 

Źródło: Muzeum II WŚ/wp.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: