SuperBiz wiadomości MY JUŻ WIEMY JAK WYGLĄDA BON NA 500+ [ŻART]

MY JUŻ WIEMY JAK WYGLĄDA BON NA 500+ [ŻART]

01.04.2016, godz. 19:52
Bon 500 zł
Bon 500 zł foto: Super Express

Redakcja SuperBiz informuje, że bon na 500+ z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego tak naprawdę nigdy nie powstanie. To był Prima Aprilis.

Prezes Jarosław Kaczyński przyszykował wszystkim maluchom i ich rodzicom, biorącym udział w programie "Rodzina 500+", niespodziankę. Bon pieniężny, który otrzymają za poprawnie wypełniony wniosek.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński postanowił dodatkowo osłodzić życie szczęśliwym rodzicom. Nie dość, że dostaną 500 złotych na każde dziecko, licząc od drugiego, to jeszcze - za poprawnie wypełniony wniosek- zostaną nagrodzeni specjalnym bonem o wartości 500 zł.

ZOBACZ TEŻ: Wniosek o 500 złotych na dziecko [POBIERZ WNIOSEK]

Bonem "500 złotych" z wizerunkiem prezesa PiS nie zapłacimy za papierosy, alkohol, czy środki antykononcepcyjne. Będzie go natomiast można wymienić na artykuły dziecięce np. ubranka, zabawki, podręczniki szkolne, czy żywność. Pełna lista dozwolonych produktów wisieć będzie przy kasach. Od dziś można ją też pobrać ze strony internetowej Ministerstwa Rodziny. Bon "500 złotych", w przypadkach szczególnych, wymienić można będzie na paliwo. Warunek? Samochód, który tankujemy, musi być wyposażony w dziecięcy fotelik, a paliwo zużyte w drodze do lub ze szkoły albo przedszkola.

ZOBACZ TEŻ: KTÓRE BANKI SĄ W PROGRAMIE RODZINA 500 PLUS

Z OSTATNIEJ CHWILI: Mimo poświęcenia drukarzy, którzy noc i dzień drukowali bony, udało się wydrukować jedynie 370 tysięcy papierowych bonów. To znaczy, że jeden bon z wizerunkiem prezesa przypada na 10 dzieci. Kto pierwszy ten lepszy!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: