SuperBiz wiadomości Na eBayu można kupić wyspę

Na eBayu można kupić wyspę

28.01.2017, godz. 14:18
Rajska wyspa Princea za 46 mln. zł.
Rajska wyspa Prince'a za 46 mln. zł. foto: CHRISTIE'S INTERNATIONAL REAL ESTATE

Karaibska wyspa położona nieopodal rezydencji Leonarda DiCaprio została wystawiona na sprzedaż - informuje rp.pl. Cena wywoławcza Virginia Caye wyniosła 400 tys. funtów (ponad 2 mln złotych).

Niewielka wyspa na Morzu Karaibskim jest położona 8 kilometrów od wybrzeża Belize, skąd w ciągu pół godziny można dostać się do niej łodzią. Na wyspie znajduje się skromna, jendoizbowa chata wyposażona w szopę na łodzie i molo, a także łazienka z toaletą na zewnątrz budynku. Całość należy do Brytyjki, Willow Reed. Kobieta zapewnia, że posiada pozwolenie na przebudowę, dzięki czemu na Virginia Caye można postawić większą nieruchomość.

Zobacz także: Fortuna Donalda Trumpa. Zobacz jego najdroższe nieruchomości [GALERIA]

Reed nabyła wyspekę w 2012 r. za 150 tys. funtów (ok. 765 tys. zł), jednak po kilku latach inwestycji doszła do wniosku, że nie stać jej na to, aby powstał tutaj obiekt z prawdziwego zdarzenia. Ziemia o powierzchni 16 tys. m kw. ma w sobie potencjał, a w jej sąsiedztwie pdobno znajduje się rezydenca Leonarda Di Caprio. Pobliską wyspę, Jewel Caye, można nabyć wraz z dwoma większymi nieruchomościami za 3,2 mln dol. (ok. 13 mln złotych).

Oprac. na podst. rp.pl, metro.co.uk, marketwatch.com, dailymail.co.uk

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: