SuperBiz wiadomości Na rynek wchodzi napój energetyczny Patriota. Podbije serca Polaków?

Na rynek wchodzi napój energetyczny Patriota. Podbije serca Polaków?

08.11.2016, godz. 16:20
Energy drink Patriota
foto: Materiały prasowe

Patriota – to nazwa nowego napoju energetycznego, który swoją premierę będzie miał 11 listopada, przy okazji obchodów Święta Niepodległości. Jego pomysłodawca tłumaczy, że napój kierowany jest do wszystkich, którzy czują się patriotami i chcą to manifestować. – Nie ograniczamy się jednak do jednej określonej grupy odbiorców – zastrzega.

Patriotę na rynek zamierza wprowadzić Krzysztof Ignatowicz, który na co dzień prowadzi sklep internetowy e-tort.p. Patriota ma być produkowany w jednym z zakładów, który wynajmuje własne linie do produkcji napojów innych marek.  – Inspiracją do stworzenia Patrioty był energy drink Brexit, który wkrótce po ogłoszeniu wyników referendum w Wielkiej Brytanii pojawił się w tamtejszych sklepach – mówi Ignatowicz. – Na rynek wypuścili go Polacy i okazało się, że bardzo dobrze się sprzedaje. Pomyślałem, że warto zrobić coś podobnego w Polsce. Na naszych półkach z energetykami dominują zbliżone do siebie kolorystyką, nudne puszki Patriota będzie się wyróżniał.

Czytaj również: Energetyk "Żołnierze Wyklęci" od producenta "Super Ruchacza" wchodzi na rynek

Napój swoją premierę będzie miał 11 listopada. – Na początek pojawi się w kilku warszawskich pubach, chcemy również dystrybuować go na marszach, które tego dnia odbywać się będą w stolicy – tłumaczy Ignatowicz. – Nie zamierzamy jednak opowiadać się po żadnej ze stron. Docelowo chcemy, by nasz napój był pity podczas podczas uroczystości patriotycznych, imprez masowych, meczy czy innych wydarzeń sportowych.

MK

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: