SuperBiz wiadomości Na słuchawce zarobisz nawet 15 tys. zł

Na słuchawce zarobisz nawet 15 tys. zł

17.01.2017, godz. 16:53
call center
foto: SHUTTERSTOCK

Brakuje pracowników contact center. Dobry specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta może liczyć na pensję rzędu 6 tys. zł. A zdarzają się oferty pracy w contact center z miesięczną pensją 15 tys. zł.

W branży contact center jest ponad tysiąc wakatów. Najwięcej miejsc pracy czeka w województwie mazowieckim, małopolskim i śląskim, najmniej w podlaskim, lubuskiem i opolskim. Zatem dobrzy specjaliści ds. sprzedaży i obsługi klienta mogą wybierać w ofertach pracy jak w ulęgałkach. W tej branży mamy rynek pracownika. Jednak nie oznacza to, że pracę tam może znaleźć każdy. W contact i call center podnosi się poprzeczkę. Konsultant pracujący na infolinii musi wykazać się znajomością wielu języków obcych na poziomie komunikatywnym, ale także znajomością nowych technologii.

Zobacz: Nie idziesz na urlop? Dostaniesz więcej pieniędzy

Pracownik zatrudniony na tzw. słuchawce, który cały dzień pracy musi być do dyspozycji klientów i zdalnie oferować im usługi firmy lub zdalnie przyjmować zlecenia, może liczyć na dobre wynagrodzenie. Asystent ds. obsługi klienta zagranicznego oraz specjalista ds. sprzedaży mogą liczyć na etat i wynagrodzenie wysokości 4-6 tys. zł.  Zdarza się, że doświadczony w  branży pracownik może liczyć na wynagrodzenie rzędu nawet 15 tys. zł.

Źródło: gazetapraca.pl

tagi: praca
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: