SuperBiz wiadomości Najtańszy dom na świecie. Kosztuje 4 tys. i postawisz go w 3 dni

Najtańszy dom na świecie. Kosztuje 4 tys. i postawisz go w 3 dni

17.06.2017, godz. 12:00
Arched Cabins
foto: Facebook

Jeśli sądzisz, że kupno domu wiąże się z poważnymi wydatkami to jesteś w błędzie. Owszem, standardowo dla polskiej rodziny to wydatek rzędu nawet pół miliona, a koszty kredytu zaciągniętego na jego budowę spłaca potem przez resztę życia. Jednak jak się okazuje jest rozwiązanie tanie i szybkie – istnieje możliwość postawienia domku za 4 tys. i potrwa to maksymalnie 3 dni!

Najtańszy dom na świecie zaprojektowała firma Arched Cabins, która konstrukcję domu wysyła w paczkach. Panele sufitowe, podłogi, materiały izolacyjne – wszystko. W ciągu 3 dni, w systemie „zrób to sam", przeciętny człowiek jest w stanie skończyć montowanie swojego domu, bowiem dzięki łukowatej konstrukcji jest on bardzo prosty do postawienia. Dom, w zależności od wielkości i materiałów kosztuje od tysiąca do 12 tys. dolarów. Zbudowany jest z drewna, blachy, plastiku czy płyt pliśniowych. Oporny „budowniczy" postawi go w maksymalnie w dwa tygodnie.

Zobacz także: Roaming 2017. Sprawdź, ile zapłacisz u swojego operatora [INFOGRAFIKA]


Wbrew pozorom nie jest to mała chatka jak z bajek dla dzieci – najdroższy wariant przewiduje 4 sypialnie i 3 łazienki, a jego wielkość osiąga 84 mkw.

Sprawdź również: Czarny piątek we Włoszech. Turyści zostali bez samolotów, autobusów, pociągów i metra


Producent nie rozsyła produktu jedynie na terenie USA, ale również do krajów Europy. Być może rozwiązanie znajdzie w Polsce swoich nabywców, bowiem w Polsce obecne są już firmy, których podobne mikro budynki sprzedają się jak świeże bułeczki.

 

Źródło: /innpoland.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: