SuperBiz wiadomości Największe wygrane w Lotto. Sprawdź, gdzie padły szczęśliwe numery [ZDJĘCIA]

Największe wygrane w Lotto. Sprawdź, gdzie padły szczęśliwe numery [ZDJĘCIA]

04.05.2016, godz. 14:35
Historia Lotto
Lotto foto: Materiały prasowe

Ponad 35 mln zł. Ta rekordowa wygrana w Lotto padła w zeszłym roku w Ziębicach. W historii popularnej gry w Polsce tylko dwa razy zwycięzca zgarnął ponad 30 mln zł.

Kolektury Lotto kuszą graczy. W czwartek do wygrania jest 40 mln zł. Do tej pory takiej sumy nikt nie wygrał. Najwyższa w historii wygrana padła 22 sierpnia 2015 roku w Ziębicach. Zwycięski kupon był warty ponad 35 mln zł. Wystawiła go kolektura przy ul. Wałowej.

Sparwdź koniecznie: Rekordowa kumulacja Lotto. Do wygrania 40 mln złotych

Nieco mniejsza wygrana, powyżej 33,7 mln zł padła w 2012 roku w Gdyni. Kupon został nadany w kolekturze przy ul. Unruga.

Rok 2012 był wyjątkowo szczęśliwy. We wrześniu ktoś wygrał ponad 30 mln zł. Zwycięski kupon nadano w kolekturze przy ul. Kościuszki w Bolesławcu.

W ubiegłym roku również nieco ponad 30 mln zł ktoś wygrał w Suwałkach. Tym razem los się uśmiechnął do klienta kolektury przy ul. Świerkowej.

Zobacz też: Najbogatsze modelki świata [RANKING i GALERIA]

Pozostałe wygrane były już poniżej 30 mln zł i padły m.in. w Bolimowie (ponad 29 mln zł, ul. Łowicka), w Poznaniu (ponad 28 mln zl, ul. Keplera), w Barcinie (ponad 28 mln zł, ul. 4-go Stycznia), w Warszawie (ponad 28 mln zł, Al. KEN).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: