SuperBiz wiadomości Nie zgadniecie jaka część ciała stała się nową walutą

Nie zgadniecie jaka część ciała stała się nową walutą

07.10.2015, godz. 13:45
Cycki piersi
foto: SHUTTERSTOCK

W starożytności doskonale radzono sobie bez drukowanych pieniędzy, a środkiem płatniczym były m.in. srebrne pierścienie i bryłki, blaszki, zboże, a nawet gliniane tabliczki. W czasach kiedy tradycyjne banknoty i monety wypierane są przez plastikowe karty oraz wirtualne waluty, w Holandii pojawiła się nowa forma płatności - zdjęcie topless.

W reklamie i marketingu nagość sprzedaje się rewelacyjnie, dlatego zewsząd nas ona atakuje. Teraz przenosi się również do handlu. Przynajmniej na taki pomysł wpadli przedstawiciele serwisu pornhub.com, którzy w Holandii chcą upowszechnić płatności za pomocą zdjęć kobiecych piersi.

Zobacz również: Jaką nazwę polskie waluty chciał wprowadzić Józef Piłsudski?

- Zapomnijcie o bitcoinach. Prezentujemy titcoiny – najbardziej uwielbianą i najbezpieczniejszą walutę świata. To nowy rynek, w którym każdy wygrywa - zapowiadają twórcy nowej "waluty". Na czym ona polega w praktyce? Jeden z barów w Holandii funduje paniom darmowe piwo w zamian za zdjęcie swoich piersi. Nie mogą one jednak przynieść gotowych fotografii z domu. "Pieniądz" musi być wydrukowany na miejscu - zdjęcie na zapleczu robi barman. Jak zapewniają twórcy, na fotografii nie będą uwiecznione twarze.

Pornhub.com dodaje, że pomysł ma też swoje charytatywne oblicze, gdyż pieniądze zebrane w ramach promocji titcoinów, zostaną przeznaczone na badania nad rakiem piersi.

 

Źródło: rtvnh.nl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: