SuperBiz wiadomości Nowa oferta Polskiego Busa. Do Wiednia nawet za 24 zł!

Nowa oferta Polskiego Busa. Do Wiednia nawet za 24 zł!

23.11.2016, godz. 13:11
Polski Bus
Polski Bus foto: zdjęcia własne

Na to udogodnienie czekali wszyscy – twierdzi na swojej stronie internetowej Polski Bus, informując o wprowadzeniu nowej oferty tzw. podróży łączonych. Dzięki nim możliwa będzie podróż do popularnych europejskich miast, z jedną przesiadką. Oferta wydaje się wyjątkowo atrakcyjna. W wybranych terminach np. do Wiednia będzie można pojechać za 24 zł plus 2 zł opłaty rezerwacyjnej. Wyjaśniamy, kiedy należy rezerwować bilety, aby skorzystać ze zniżki.

Nowa oferta Polskiego Busa ma sprawić, że polskie miasta, z których do tej pory nie można było się dostać autokarami linii do popularnych europejskich stolic, teraz zostaną ze sobą skomunikowane. Na pierwszy ogień idzie Rzeszów, z którego będzie można pojechać do Pragi, Wiednia czy Budapesztu. A z miast, które stolicami nie są – do Brna i Zakopanego. Pasażerów czeka w tych przypadkach jedna przesiadka – w Krakowie. Rezerwacja biletów ma być niezwykle prosta - wyszukiwarka automatycznie dopasuje najdogodniejszą dwuetapową podróż. „Jedno wyszukiwanie, jedna cena, jedna transakcja – jeszcze więcej możliwości!” - takim sloganem reklamuje swój pomysł Polski Bus.

ZOBACZ TEŻ: Polski Bus Ukraina. Nowe trasy Polskiego Busa

„Dzięki nowej funkcjonalności w wynikach wyszukiwania zostaną pokazane najdogodniejsze opcje łączonej podróży w ramach dwóch linii. Uwzględniony zostanie czas i miejsce przesiadki która nastąpi na Dworcu MDA w Krakowie posiadającym dogodną infrastrukturę i znajdującym się w sąsiedztwie galerii handlowej. Po wybraniu interesującego połączenia zostanie wygenerowane potwierdzenie transakcji z dwoma numerami rezerwacji, a do ceny łączonego przejazdu zostanie doliczona opłata rezerwacyjna w wysokości 2 zł” - wyjaśnia na swojej stronie przewoźnik.

ZOBACZ TEŻ: Polskie PKS-y konsolidują ofertę

„Na start oferujemy promocję na zagraniczne podróże z Rzeszowa do Budapesztu Pragi, Wiednia i Brna w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Specjalna oferta za 24 zł + 2 zł opłaty rezerwacyjnej dotyczy podróży od poniedziałku do czwartku w dniach 22.11 – 24.11 oraz 28.11 – 1.12.2016 r. Rezerwacji należy dokonywać od 22.11 do 1.12.2016 r. Pasażerowie z Rzeszowa mają do wyboru trzy łączone kursy do Zakopanego, dwa połączenia do Budapesztu i Brna oraz po jednym kursie do Wiednia oraz Pragi. Wkrótce połączone zostaną nowe trasy oraz nowe miasta” - dodaje Polski Bus.

Źródło: polskibus.com

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: