SuperBiz wiadomości Nowe promocje w Lidlu

Nowe promocje w Lidlu

18.01.2017, godz. 10:14
LIDL logo
foto: EAST NEWS

Liczba produktów oferowanych w niższych cenach w Lidlu zwiększyła się blisko dwukrotnie. Każdego tygodnia będzie ich teraz aż kilkaset. To efekt zastąpienia jednej gazetki promocyjnej, aż trzema.

Nowe gazetki będą pojawiać się w sklepach sieci w poniedziałki oraz czwartki. Promocyjną ofertę obowiązującą od poniedziałku do środy opisywać będzie „niebieska" gazetka dostępna w sklepie od czwartku. I analogicznie o ofercie Lidla dostępnej od czwartku do niedzieli, dowiemy się z „żółtej" gazetki, która będzie czekała na klienta od poprzedzającego poniedziałku. Ponadto dostępna będzie również gazetka całotygodniowa prezentująca ofertę artykułów przemysłowych np. odzieży, tekstyliów, butów, sprzętów oraz lubianych tygodni tematycznych.

Sprawdź także: Wittchen znudził się klientom Lidla? [GALERIA]

Zmienia się nie tylko liczba gazetek, lecz także ich zawartość. Poza informacjami o promocjach, w środku znajdą się informacje dotyczące zdrowej i naturalnej żywności.
„Klienci z nowych gazetek dowiedzą się co będzie można znaleźć w promocyjnych cenach, jak również znajdą wiele praktycznych informacji dotyczących zdrowego odżywiania i naturalnych składników żywności" – czytamy w komunikacie Lidla.
Terminarz pojawiania się gazetek w sklepach zmienił się w trzecim tygodniu stycznia 2017 r.

Źródło: Lidl Polska

tagi: lidl promocje
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: