SuperBiz wiadomości Nowy prezes Totalizatora Sportowego. Został nim ponownie Olgierd Cieślik

Nowy prezes Totalizatora Sportowego. Został nim ponownie Olgierd Cieślik

17.05.2017, godz. 13:03
Łukasz Łazarewicz odchodzi z Totalizatora Sportowego
foto: Materiały prasowe

We wtorek rada nadzorcza Totalizatora Sportowego podjęła decyzję o powołaniu na prezesa spółki Olgierda Cieślika. Zastąpi on na tym stanowisku Łukasza Łazarewicza, który na fotelu prezesa zasiadał przez 10 miesięcy.

Piotr Kwiecień, szef rady nadzorczej Totalizatora Sportowego poinformował we wtorek, że Olgierd Cieślik został ponownie wybrany na prezesa spółki. Wygrał on konkurs, który zakończył się 20 marca i skutkował wyborem Cieślika na stanowisko. Jednak rada nadzorcza zorganizowała wtedy nowy konkurs, który jak argumentowała - miał dotyczyć trzech stanowisk: prezesa, członków zarządu - od sprzedaży; produktów i marketingu oraz finansów i inwestycji. Kadencje na te funkcje rozpoczynają się na przełomie czerwca i lipca tego roku.

Czytaj też: Prezes Poczty Polskiej: Chcemy zwiększać przychody i podnosić wynagrodzenia

Do konkursu zgłosiło się 30 kandydatów, których przesłuchano 16 maja bieżącego roku. Kolejne rozmowy mają odbyć się 26 maja, bowiem cały zarząd nie został jeszcze skompletowany. Nowo wybranymi członkami zarządu zostali: Radosław Śmigulski, Cezary Godziuk i Grzegorz Sołtysiński.

 

Źródło: tvn24.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: