SuperBiz wiadomości Od soboty nowa promocja w Rossmannie. Znów będzie walka o kosmetyki?

Od soboty nowa promocja w Rossmannie. Znów będzie walka o kosmetyki?

17.05.2017, godz. 15:31
Rossmann
Rossmann foto: Materiały prasowe

Nowe promocje w Rossmannie. Po akcji „-49 proc. na kosmetyki do makijażu", Rossmann postanowił zorganizować kolejną promocję. Sprawdziliśmy, jakie produkty i na jakich zasadach będą w niej dostępne.

Nowe promocje w Rossmannie
W ramach poprzedniej akcji sieci Rossman, kosmetyki do makijażu były dostępne dla wszystkich w cenie obniżonej o 49 proc. Członkowie Klubu Rossmann mogli zaś liczyć na 55 proc. rabatu. Promocja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem klientów. Kolejki przed drogeriami tworzyły się jeszcze przed otwarciem sklepów. Nie obyło się również bez walki przy stoiskach oraz uszkodzeniem części kosmetyków. Czy nowa akcja promocyjna również rozbudzi zakupowe szaleństwo?

Sprawdź także: Możesz zwiększyć rabat w Rossmannie do 55 procent. Zobacz jak

Jest to możliwe, ponieważ dzięki niej również będziemy mogli zrobić zakupy nawet 50 proc. taniej. Nową akcją objęte zostaną kosmetyki do pielęgnacji twarzy, czyli m.in. kremy do twarzy i po oczy, toniki, maseczki, pilingi, płyny micelarne czy żele do mycia twarzy. Będzie to promocja 2+1. Każdy klient, który weźmie do kasy trzy różne produkty z powyższej kategorii, np. jeden krem do twarzy, jeden pod oczy i tonik, najtańszy z nich otrzyma gratis.

Czytaj też: -49 proc. na kosmetyki w Rossmannie. Jak zdążyć przed innymi?

Osoby, które należą do Klubu Rossmann mogą liczyć na dwa razy większe korzyści. Zamiast jednego produktu, otrzymają w prezencie dwa. Dla nich będzie to więc promocja 2+2. Każdy klubowicz, który weźmie do kasy cztery różne produkty do pielęgnacji twarzy, zapłaci tylko za dwa, a dwa dostanie za darmo.

Przypomnimy, że aby przystąpić do Klubu Rossmann i cieszyć się większą liczbą gratisów, należy zainstalować na swoim smartfonie aplikację sieci i zarejestrować się. Operacja nie powinna trwać dłużej niż kilka minut. Aplikacja jest dostępna na systemy operacyjne iOS, Android i Windows Phone.

Źródło: Rossmann, Superbiz.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: