SuperBiz wiadomości Oferty pracy z całego świata. Zobacz, kto bez problemu znajdzie pracę

Oferty pracy z całego świata. Zobacz, kto bez problemu znajdzie pracę

22.11.2016, godz. 14:55
PRACA ROLNICY BUDOWLAŃCY EKSPEDIENCI
foto: SHUTTERSTOCK

Są zawody, które można wykonywać w niemal każdym zakątku świata. Zobacz, w jakich branżach warto się kształcić, by bez problemu znaleźć pracę niemal wszędzie.

Są zawody, które pozwalają na podjęcie pracy w międzynarodowych firmach lub na drugim końcu świata. Dzięki nowym technologiom wiele zajęć można wykonywać zdalnie. Zobacz, jakie oferty pracy pojawiają się bardzo często w portlach dla pracodawców i osób szukających pracy.

Zobacz: Polacy wybierają samozatrudnienie?

Osobą, która bez problemu znajdzie pracę niemal wszędzie jest programista aplikacji mobilnych. Już szacuje się, że tylko na unijnym rynku aplikacji mobilnych zatrudnionych jest milion programistów. W ciągu najbliższych dwóch lat może być ich już 5 mln.

Na liście przyszłościowych zawodów jest także grafik. W wielu firmach potrzebny będzie także social media manager. Szacuje się, że z  social media aktywnie korzysta dziś 2,3 mld użytkowników na całym świecie. A Facebook, Twitter czy Instagram są dla większości firm podstawowym kanałem komunikacji. Zatem niezbędny staje się pracownik odpowiedzialny za działania w sieci. Na wagę złota jest też SEO manager.

Zobacz: Zadłużenie Skarbu Państwa coraz większe

Co ciekawe nigdy i nigdzie nie zabraknie pracy dla kucharza. Od lat nie brakuje ofert pracy na tym stanowisku. Zatem warto kształcić się w szkole gastronomicznej, bo mogą być otwarte drzwi do pracy na całym świecie.

Źródło: pracuj.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: