SuperBiz wiadomości Ogromne promocje na kolei! Nawet do 400 zł na podróż po Europie z biletem Interrail [ZDJĘCIA]

Ogromne promocje na kolei! Nawet do 400 zł na podróż po Europie z biletem Interrail [ZDJĘCIA]

02.02.2017, godz. 12:36
Odkryj Europę z biletem Interrail
foto: PKP Intercity

Podróż po 30 krajach Europy może teraz wynieść znacznie mniej. Wraz z biletem Interrail Global Pass można uzyskać nawet do 100 euro (ponad 400 zł) zniżki, która obejmuje zarówno opcję podróży po całej Europie, jak i po wybranym kraju. Oferta jest ważna od 1 lutego do 31 marca tego roku.

Interrail Global Pass to bilet dla miłośników zagranicznych wyjazdów. Dzięki niemu można podróżować pociągami w 30 krajach Europy, m. in.w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii czy Włoszech z jednym biletem. Planując zakup biletu w terminie od 1 lutego do 31 marca, warto nabyć go przez stronę www.interrail.eu. Podróżni, którzy wybiorą tę opcję, mogą liczyć na 15 proc. zniżki w ramach specjalnej promocji. W zależności od rodzaju biletu, kupujący przez internet otrzymają rabat w wysokości od 30 do nawet ponad 100 euro.

Zobacz również: Nowe Dreamlinery na trasach do USA. Największe w historii LOT-u [GALERIA]

Bilet na całą Europę (Global Pass) jest dostępny w dwóch opcjach - flexi i continous. Pierwsza z nich (flexi) umożliwia przejazdy pociągami w dowolnie wybrane dni w ramach określonego przy zakupie głównego terminu ważności. Podróżni mogą wybrać 5 dowolnych dni przejazdów do wykorzystania w ciągu 15-dniowego terminu ważności albo 7, 10 lub 15 dni przejazdów w ciągu miesiąca. Wyboru nie trzeba dokonywać z góry - wystarczy, że datę uzupełni się na bilecie tuż przed wejściem do pociągu. W przypadku drugiej opcji (continous), pasażer może podróżować bez limitów przez 15, 22 następujących po sobie dni lub przez cały miesiąc.

Osoby, które planują zwiedzić koleją jeden wybrany kraj, mogą kupić bilet Interrail One Country Pass. W tym przypadku również obowiązuje 15 proc. zniżka jeśli zakup nastąpi przez stronę www.interrail.eu. Promocyjne One Country Pass można nabyć na podróże w Austrii, krajach Beneluxu, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Grecji, Macedonii, Portugalii, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i Turcji, a także na Węgrzech. Bilet na jeden kraj występuje tylko w opcji flexi na podróże przez 3, 4, 6 lub 8 dni do wykorzystania w ciągu miesiąca.

Sprawdź też: Kraków doczeka się obwodnicy. Jej budowa będzie kosztować prawie miliard zł

Posiadacze Interrail Global Pass nie muszą nabywać dodatkowych biletów na przejazdy do i od granicy kraju, w którym mieszkają. W ramach oferty mogą skorzystać z jednorazowego przejazdu pociągiem z dowolnej stacji kolejowej w kraju zamieszkania do jego granicy. Tak samo w przypadku podróży w drugą stronę.

Dodatkowe zniżki otrzyma młodzież (do 28 lat) i seniorzy, natomiast każdy dorosły może bezpłatnie zabrać ze sobą w podróż nawet dwoje dzieci do 12 roku życia. Dla osób, które kupią bilet Interrail przygotowano również ulgi i udogodnienia na czas podróży. Są wśród nich m.in. zniżki na noclegi w hostelach lub podróże promem, a także udział w specjalnych imprezach. Dodatkowo podróżni do zakupionego biletu otrzymują mapę i Przewodnik Interrail Pass. Pełna lista udogodnień jest dostępna na stronie www.interrail.eu.

 

Źródło: PKP Intercity

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: